Інтерфакс-Україна
15:17 07.11.2016

Відставка Саакашвілі в Україні не стала несподіванкою для його прибічників у Грузії

1 хв читати
Відставка Саакашвілі в Україні не стала несподіванкою для його прибічників у Грузії

Один із лідерів грузинської опозиційної партії "Єдиний національний рух" Давид Дарчіашвілі вважає, що голова Одеської області держадміністрації Міхеіл Саакашвілі, який залишився без підтримки центральної української влади, мав піти з обійманої посади.

"Особливо останнім часом було видно, що в Україні у М.Саакашвілі немає політичної підтримки, немає підтримки з боку центральної української влади. Його рішення піти з посади було зумовлене наявною соціально-політичною системою в Україні", - Д.Дарчіашвілі сказав у понеділок журналістам.

Він вважає, що М.Саакашвілі залишиться в українській політиці як незалежний опозиційний політик. "Це, напевно, не означає, що М.Саакашвілі буде в опозиції до всіх українських політичних сил. Знаю, що у нього нормальні відносини з президентом Порошенком", - додав Д.Дарчіашвілі.

При цьому він зазначив, що поки що не знає подальших планів М.Саакашвілі.

Екс-президент Грузії М.Саакашвілі в понеділок заявив, що вирішив подати у відставку з посади керівника Одеської ОДА. Водночас кілька місяців тому він написав у соціальних мережах, що не виключає створення в Україні нової опозиційної політичної організації, до якої увійдуть молоді реформатори.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

Мелоні наголосила на важливості "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

"Євросолідарність" продовжить блокування трибуни на засіданні Ради – співголова фракції

Переговори між США та Україною в неділю були зосереджені на питанні нових фактичних кордонів – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА