Інтерфакс-Україна
18:48 07.11.2016

Клімкін у Нью-Йорку обговорить підготовку програми головування України в РБ ООН у лютому 2017 р.

1 хв читати
Клімкін у Нью-Йорку обговорить підготовку програми головування України в РБ ООН у лютому 2017 р.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін 6-10 листопада перебуває з робочим візитом у Нью-Йорку (США), де візьме участь у заходах Організації Об'єднаних Націй

Як повідомила в понеділок прес-служба МЗС, П. Клімкін візьме участь та виступить на міністерському засіданні Ради безпеки ООН "Підтримання міжнародного миру та безпеки: асиметричні загрози та операції з підтримання миру", а також проведе низку зустрічей в контексті підготовки програми майбутнього головування України в РБ ООН у лютому 2017 року.

За інформацією українського зовнішньополітичного відомства, важливим елементом програми будуть також двосторонні і багатосторонні зустрічі для консолідації міжнародної підтримки навколо проекту резолюції Генеральної Асамблеї ООН "Становище з правами людини в Автономній Республіці Крим та в місті Севастополь (Україна)".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні

Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"

Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський

Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді

Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА