09:45 09.11.2016

Геращенко запропонувала Гройсману створити групу з моніторингу гастролей артистів - прибічників анексії Криму та окупації Донбасу

2 хв читати
Геращенко запропонувала Гройсману створити групу з моніторингу гастролей артистів - прибічників анексії Криму та окупації Донбасу

Представник України в гуманітарній підгрупі тристоронньої контактної групи щодо врегулювання конфлікту на Донбасі, перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко запропонувала прем'єр-міністру Володимиру Гройсману створити міжвідомчу групу з моніторингу гастрольної діяльності в Україні артистів, які підтримують анексію Росією Криму та окупацію Донбасу.

"Направила листа на ім'я прем'єра з проханням створити міжвідомчу групу з силовиків і профільних міністерств, яка зобов'язана моніторити гастрольну діяльність та іншу активність тих, хто не гребує виступати, "спостерігати", інвестувати в окупованому Криму та на Донбасі. Ці гастролери мають негайно потрапляти в чорний список СБУ і прикордонників, щоб до них застосовувалася відповідальність за українськими законами (кримінальна, адміністративна)", - написала І.Геращенко на своїй сторінці у Facebook у вівторок.

Вона зазначила, що у сфері гастрольної діяльності необхідно навести лад, і не зрозуміло, "чому це не роблять структури, які мають цим займатися".

І.Геращенко також припустила, що можна подумати над розробкою законопроекту, згідно з яким половина відсотка від виступів російських гастролерів в Україні "має йти на підтримку української армії та переселенців".

Вона повідомила, що всі сигнали про тих, хто раніше виступав в окупованому Криму, передає в СБУ і Державну прикордонну службу України, щоб вони вивчили матеріали цих артистів і притягнули їх "до відповідальності за незаконний перетин кордону, якщо ці факти підтвердяться".

"Україна - не прохідний двір. Ми вимагаємо поваги до наших кордонів і територіальної цілісності від усіх. І вимагатимемо від наших силових структур у доступній формі донести це до порушників - через заборону в'їзду в Україну", - написала І.Геращенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Ландсбергіс: Україна має бути готовою розробити з Європою власну угоду щодо миру, і бути готовими відкинути угоду Трампа, якщо та буде погана

УВКБ ООН за зиму допомогло більш ніж 250 тис. українців - Верещук

Велика Британія планує на 2 березня зустріч європейських лідерів для обговорення України та оборони - ЗМІ

Президент Польщі заявив про готовність прийняти американський військовий контингент із Німеччини

Єврокомісія спростовує інформацію про нібито запропоновану Україні угоду щодо критичних мінералів

Рада не підтримала пропозицію викликати Свириденко для пояснення ситуації з угодою щодо рідкісноземельних металів

Мережко: важливо, що резолюція РБ ООН не містить проросійських наративів

Кошта проведе відеоконференцію з лідерами ЄС, щоб напередодні спецсаміту заслухати Макрона про його зустріч із Трампом

Вучич назвав голосування щодо української резолюції в ГА ООН помилковим, варто було утриматися

Експрем'єр Великої Британії Джонсон бачить позитивні моменти у потенційній американо-українській угоді щодо рідкісноземельних металів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА