Інтерфакс-Україна
11:47 11.11.2016

Нардепи "Опоблоку" не підтримають подання щодо притягнення до відповідальності Новинського

2 хв читати
Нардепи "Опоблоку" не підтримають подання щодо притягнення до відповідальності Новинського

Під час засідання політради партії "Опозиційний блок", що відбулося 10 листопада в Києві, було розглянуто і відмовлено в задоволенні звернення нардепа Вадима Новинського з проханням про підтримку членами однойменної фракції у Верховній Раді подання щодо притягнення його до відповідальності, яке вніс до парламенту раніше генпрокурор України Юрій Луценко.

"Рішення відмовити В.Новинському було прийнято одноголосно. В країні немає юстиції, в країні сьогодні є політичне переслідування опозиції. Політично мотивовані справи, кримінальні переслідування з помсти, правосуддя в інтересах влади стали повсякденною практикою в Україні. Фракція "Опозиційного блоку" одноголосно не підтримає подання Генеральної прокуратури", - йдеться в оприлюдненому в п'ятницю вранці прес-службою політсили повідомленні.

В інформації зазначено, що на засіданні політради також було розглянуто питання "захисту виборців в умовах підвищення тарифів, захисту людей, які постраждали від банкрутства банків і непосильної іпотеки, законодавчої підтримки мирного процесу на Донбасі, розвитку партії "Опозиційний блок".

Як повідомлялося, 3 листопада генеральний прокурор Юрій Луценко оприлюднив на своїй сторінці в соцмережі Facebook фотокопію подання до Верховної Ради про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата В.Новинського.

Згідно з документом, нардепа підозрюють у перевищенні службових повноважень, вчиненому під час незаконного позбавлення волі Олександра Драбинка - особистого помічника покійного предстоятеля Української православної церкви (Московського патріархату) Володимира (ч. 2 ст. 146. і ч.1 ст. 365 Кримінального кодексу України).

Сам В.Новинський заявляє про політичне підґрунтя кримінальної справи стосовно нього і запевняє, що не боїться зняття депутатської недоторканності.

8 листопада нардеп повернувся в Україну та заявив, що проситиме свою фракцію підтримати зняття з нього депутатській недоторканності.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міністр промисловості Данії анонсував меморандум для залучення українських підприємств ОПК до виробництва в його країні

"Слуга народу" планує провести Раду коаліції з прем'єром 6 жовтня

Нардеп Сірко: Після перемоги партії Бабіша Україна втратила підтримку Чехії в протистоянні з РФ

Нардеп Мережко: Попри перемогу популістів на парламентських виборах у Чехії, підтримка України збережеться

Планується зустріч Зеленського з фракцією "Слуга народу" - джерело

РФ навмисне відключила е/е на ЗАЕС для реалізації планів під’єднання до своєї енергосистеми – Сибіга

Кабмін перенаправив 143,1 млн грн на організаційне і інформаційно-аналітичне забезпечення діяльності Ради

Голова євроінтеграційного комітету пропонує об’єднати два законопроєкти щодо адаптації українського права до норм ЄС

Військові та їх родини з Києва отримають від 1,2 до 2,5 тис грн до Дня захисників - розпорядження

"Євросолідарність" ініціює переспрямування 200 млрд грн на потреби ЗСУ в проєкті держбюджету-2026, повідомив Порошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА