Інтерфакс-Україна
11:17 15.11.2016

Чепиногу фракція БПП також вилучила зі складу міжнародних делегацій – Заліщук

1 хв читати
Чепиногу фракція БПП також вилучила зі складу міжнародних делегацій – Заліщук

Народний депутат з фракції "Блок Петра Порошенка" Світлана Заліщук заявляє, що фракція БПП вилучила з делегацій міжнародних організацій не лише її, Мустафу Найєма і Наталію Новак, але і Віталія Чепиногу.

"Я вчора дізналася з повідомлень своїх колег, що фракція на засіданні розглянула вилучення нас із парламентської асамблеї міжнародних організацій: мене, Мустафу Найєма, Наталію Новак і Віталія Чепиногу", - сказала С. Заліщук журналістам в кулуарах Верховної Ради у вівторок.

Таке рішення фракції С. Заліщук розцінила як "вибіркове", що свідчить про подвійні стандарти.

"У нас у фракції є кілька депутатів - представників інших партій, які зараховані до інших парламентських асамблей міжнародних організацій, але фракція стосовно них такого рішення не прийняла", - зазначила вона.

Нардеп зазначила, що таке рішення є помстою за активну позицію народних депутатів і за критику народного депутата Ігоря Кононенка.

У понеділок ввечері С. Заліщук на своїй сторінці у соцмережі Facebook написала, що ініціатором такого рішення фракції є нардеп І. Кононенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вибори всіх гілок влади у разі "умовного миру" можуть завершитися колапсом – Арахамія

Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру

Угода буде або погана, або дуже погана, або її не буде – глава "Слуги народу" в Раді Арахамія

Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

Ердоган застеріг РФ і Україну від атак у Чорному морі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА