Інтерфакс-Україна
12:10 15.11.2016

Рада закликала європейських депутатів не допустити реалізації проектів з будівництва газопроводів в обхід України

1 хв читати
Рада закликала європейських депутатів не допустити реалізації проектів з будівництва газопроводів в обхід України

Верховна Рада України закликає своїх колег з Європейського парламенту, Європейської комісії, національних парламентів держав-членів Європейського Союзу не допустити реалізацію політично мотивованих проектів з будівництва газопроводів в обхід України.

За постанову "Про звернення Верховної Ради України до парламентів і органів виконавчої влади держав-членів Європейського Союзу (щодо посилення співробітництва в галузі енергетичної безпеки та потенційних ризиків реалізації проектів з будівництва транзитного газопроводу в обхід України" (№ 5329) на пленарному засіданні у вівторок проголосували 264 народних депутатів.

Український парламент закликає Європейський парламент, Єврокомісію та національні парламенти держав-членів Європейського Союзу підтримати Україну на шляху впровадження енергетичних реформ у відповідності з міжнародними зобов'язаннями, приєднається до спільної модернізації, експлуатації газотранспортної системи України з метою максимального її завантаження і спільного забезпечення безперебійного та надійного транспортування та постачання природного газу до держав-членів ЄС територією України.

У зверненні зазначається, що, "незважаючи на військову агресію з боку Російської федерації, Україна залишається надійним партнером у питанні транспортування природного газу до Європейського Союзу".

Згідно з пояснювальною запискою до звернення, йдеться про проекти з будівництва газопроводів "Північний потік-2" і "Турецький потік".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Законопроєкт про Кіберсили ЗСУ суперечить чинному законодавству - нардеп

ЦВК продовжила для Чорновол строк подання документів для реєстрації народною депутаткою

Київрада має перенаправити на мобільні укриття півмільярда грн, які не використали райадміністрації - Кличко

Зеленський пояснює дії Орбана прагненням наростити рейтинг його партії блокуванням України

Рейтинг Макрона впав до рекордно низьких 14% на тлі політичної кризи в країні - опитування

Бельгія висунула вимоги щодо використання російських активів для фінансування позики Україні

Залужний: Я не визнаю жодних ідей проведення виборів під час війни

"Слуга народу" підтримала кандидатуру Бережної на посаду віце-премʼєра з гуманітарної політики - міністра культури

Зеленський обговорив із міністром фінансів Данії продовження оборонної співпраці

Різні версії документів про санкції проти Порошенка опубліковані на сайтах президента та РНБО, що свідчить про фальсифікацію - адвокат

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА