Інтерфакс-Україна
12:34 15.11.2016

Рада включила до порядку денного президентський законопроект про повернення коштів ошуканим вкладникам

1 хв читати
Рада включила до порядку денного президентський законопроект про повернення коштів ошуканим вкладникам

Верховна Рада України у вівторок може розглянути президентський законопроект про внесення змін до законів України щодо компенсації фізичних осіб через систему гарантування вкладів, збитку, який був завданий у результаті зловживань у сфері банківських та інших фінансових послуг (№ 5390).

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", народні депутати на ранковому пленарному засіданні у вівторок внесли цей законопроект до порядку денного.

Голова Верховної Ради Андрій Парубій доручив профільному комітету якомога швидше розглянути цей законопроект на своєму засіданні, "щоб після 16:00 вівторка його розглянути в залі засідань".

Як повідомлялося, 11 листопада президент України Петро Порошенко під час зустрічі з представниками вкладників банку "Михайлівський" заявив, що вніс до Ради як невідкладний законопроект "Про внесення змін до закону про систему гарантування вкладів фізичних осіб про відшкодування фізичним особам шкоди, заподіяної зловживаннями в сфері банківських і фінансових послуг".

Президент також звернувся до депутатів з проханням розглянути цей законопроект 15 листопада.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп має всі важелі та рішучість щодо припинення війни і Україна підтримала всі пропозиції - Зеленський

Путін хоче, що йому пробачили захоплення півдня України та повної території Луганщини та Донеччини - Зеленський

Чесне закінчення війни залежить саме від Росії - Зеленський

Бернс: Мета зустрічі Трампа і Путіна на Алясці – притягнути диктатора до відповідальності перед світом

Ліпавський: Україна має залишатися вільною, її кордони – недоторканні

Моббс: Вибір Трампа визначить долю України, США та світу

Порошенко в ефірі BBC: Путіну не можна довіряти, йому потрібна не частина територій, а вся Україна

Більшість українців підтримують Ізраїль в конфлікті з Іраном – КМІС

Політики та експерти відзначають нереальність вимог РФ на тлі розмов про можливу зустріч Трампа з Путіним

Група нардепів зі "Слуги народу" внесла в Раду законопроєкт про звільнення міністрів за інтерпеляцією

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА