Інтерфакс-Україна
10:33 22.11.2016

ПА НАТО закликала уряди і парламенти країн-членів залишатися солідарними з Україною

1 хв читати
ПА НАТО закликала уряди і парламенти країн-членів залишатися солідарними з Україною

У резолюції Парламентської асамблеї НАТО "Підтримка пост-Варшавської стратегії оборони і стримування", яка засуджує агресію Росії проти України, міститься заклик до урядів і парламентів країн-членів зберігати єдність у протидії використанню сили і залишатися солідарними зі своїми партнерами, що наражаються на агресію Росії, наголошує голова постійної делегації в ПА НАТО Ірина Фріз (фракція "Блок Петра Порошенка").

"Ця резолюція засуджує військову, економічну та інформаційну агресію Росії проти України і висловлює занепокоєння тривалою нездатністю виконання Мінських домовленостей, про що свідчать майже щоденні порушення припинення вогню на сході України Росією та її поплічниками", - написала І. Фріз про резолюції на своїй сторінці уFacebook у понеділок.

Вона також зазначила: "ПА НАТО закликала уряди і парламенти держав-членів зберігати єдність у протидії використанню сили для зміни кордоныв де б це не було і залишатися солідарними зі своїми партнерами - Україною, Грузією, Республікою Молдова, які стикаються з агресією Росії, що несе в собі загрози територіальній цілісності".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЦВК продовжила для Чорновол строк подання документів для реєстрації народною депутаткою

Київрада має перенаправити на мобільні укриття півмільярда грн, які не використали райадміністрації - Кличко

Зеленський пояснює дії Орбана прагненням наростити рейтинг його партії блокуванням України

Рейтинг Макрона впав до рекордно низьких 14% на тлі політичної кризи в країні - опитування

Бельгія висунула вимоги щодо використання російських активів для фінансування позики Україні

Залужний: Я не визнаю жодних ідей проведення виборів під час війни

"Слуга народу" підтримала кандидатуру Бережної на посаду віце-премʼєра з гуманітарної політики - міністра культури

Діяльність "Євросолідарності" та "Голосу" в Раді частіше оцінюють позитивно, ніж негативно, – соцопитування КМІС

Зеленський обговорив із міністром фінансів Данії продовження оборонної співпраці

Різні версії документів про санкції проти Порошенка опубліковані на сайтах президента та РНБО, що свідчить про фальсифікацію - адвокат

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА