Інтерфакс-Україна
15:56 25.11.2016

Мушку призначено послом України в Словаччині

1 хв читати
Мушку призначено послом України в Словаччині

Президент України Петро Порошенко підписав указ про призначення послом України в Словацькій Республіці дипломата Юрія Мушку

"Призначити Мушку Юрія Юрійовича надзвичайним і повноважним послом України в Словацькій Республіці", - йдеться в тексті указу № 520/2016 від 25 листопада.

Ю. Мушка (нар.8 вересня 1964 р., Берегове, Закарпатська область, Українська РСР, СРСР) - український дипломат. Надзвичайний і повноважний посол України. У 1991 р. закінчив Інститут міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Г. Шевченка. З цього ж року почав кар'єру в структурі МЗС України.

З кінця 2003 до 2006 рр. – посол України в Угорщині. З 2006 до 2008 - посол України в Республіці Корея. З 2010 до 2014 р. – знову посол України в Угорщині.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Реальність в тому, що Росія не має наміру припиняти цю війну найближчим часом – Каллас

Інформації про зустріч Трампа та Путіна недостатньо для висновків - заступник голови фракції "Батьківщина"

Порошенко: мирна угода можлива лише після безумовного припинення вогню, поступки має робити Путін

США з лідера вільного світу перетворюються на країну, яка готова вести на рівних розмову з воєнними злочинцями, - Климпуш-Цинцадзе

Після перемовин Трампа та Путіна Україні будуть навʼязувати капітуляцію - заступниця голови фракції "Голос"

Путін переграв Трампа на переговорах - голова комітету Ради із зовнішньої політики

Болтон: Трамп не програв, але Путін явно переміг

Більшість американців не вірять у здатність Трампа приймати мудрі рішення щодо війни в Україні

Порошенко назвав обмін територіями путінським сценарієм та має обережний оптимізм щодо зустрічі на Алясці

Латвія підтримує неможливість розділення України та Молдови у процесі вступу до ЄС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА