Інтерфакс-Україна
15:18 26.11.2016

Кремль готує масштабну провокацію проти України на території Білорусі – Фриз

1 хв читати
Кремль готує масштабну провокацію проти України на території Білорусі – Фриз

Російська влада готується до проведення масштабної провокації проти України на території Білорусі, повідомила народний депутат України, глава постійної делегації України у ПА НАТО Ірина Фриз на своїй сторінці у «Фейсбуці».

"Російський телеканал "Звезда", що належить Міністерству оборони РФ в стилі радянської пропаганди на кшталт "нам пишуть", показав сюжет, в якому йдеться про нібито підготовку Україною провокацій проти Республіки Білорусь. У ньому, зокрема, зазначається, що українська розвідка планує направити "карателів" з білоруським корінням у Мінськ з метою повалення чинної влади в цій державі", - свідчить повідомлення.

Цей сюжет, за інформацією І.Фриз, – елемент підготовки РФ до масштабної провокації проти України на території Білорусі. З цією провокацією депутат також пов'язує підготовку до збільшення вп’ятеро обсягів залізничних перевезень Міноборони РФ в напрямку Білорусі у 2017 році.

"Метою такої акції може стати ліквідація режиму Лукашенка, введення російських військ, прямого управління, а також безпосередній вихід ЗС РФ на східний кордон Європейського Союзу з метою збільшення політичного тиску на Європу", - пише І.Фриз.

За даними І.Фриз, до проведення провокацій можуть бути залучені особи, які брали участь у бойових діях на Донбасі на боці бойовиків і регулярних підрозділів ССО РФ, і російська агентура в силових органах Білорусі.

ОСТАННЄ

Україна підготує відповіді щодо політичних та юридичних викликів виборів під час воєнного стану

Поспіх із виборами може поставити під сумнів їх легітимність - нардеп

Для виборів потрібно безпекові умови, перемир'я і завершення воєнного стану - думки експертів та політиків

У ХАМАС погодяться скласти зброю в Газі тільки після створення палестинської держави

Унаслідок корупційного скандалу рейтинги Зеленського та його партії знизились приблизно на 4% – U electoral data Project

У мирних переговорах необхідно повернутися до пропозиції щодо припинення вогню — Мережко

Туск звернувся до США після публікації безпекової стратегії

Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА