Інтерфакс-Україна
14:10 04.12.2016

МЗС України спростовує наявність таємних домовленостей у Мінському форматі

1 хв читати
МЗС України спростовує наявність таємних домовленостей у Мінському форматі

У Міністерстві закордонних справ України спростовують існування будь-яких негласних домовленостей під час мінського переговорного процесу з врегулювання ситуації на Донбасі.

"МЗС нічого не відомо про існування якихось таємних домовленостей у рамках Мінського формату. Якщо існують якісь таємні домовленості, то і виконуватись вони мають таємно. А це точно неможливо, оскільки в Мінських домовленостях йдеться про деокупацію Донбасу, про долю мільйонів українців і майбутнє України як держави", - сказала речник МЗС Мар'яна Беца на запитання агентства "Інтерфакс-Україна" про нібито існування таємних домовленостей в рамках Мінського формату.

М.Беца нагадала, що відкритість Мінського процесу забезпечується активною участю в ньому Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) і її Спеціальної моніторингової місії (СММ – ІФ).

"Якби існували таємні домовленості, тоді навіщо заявляти про спільну роботу над Дорожньою картою (послідовністю) виконання Мінських домовленостей і констатувати відсутність прогресу у її погодженні за результатами останніх переговорів міністрів закордонних справ України, ФРН, Франції та РФ "нормандської форматі" 29 листопада", - додала речник МЗС України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кличко заявив про наростання тоталітарних тенденцій в Україні

Конференція URC2025 в Римі продемонструвала високий рівень підтримки України - Зеленський

Партія "ГОЛОС" заявляє про "політичну розправу" над Шабуніним

Рубіо про зустріч Трампа та Сі: "Я думаю, що шанси високі"

Трамп про черговий удар по Україні: Я знаю. Ви побачите, що відбуватиметься далі

Україна цінує діалог з Мінкультури Польщі для деполітизації питання вшанування пам’яті жертв Волинської трагедії - Точицький

Раді пропонують змінити виборче законодавство з урахуванням сучасних викликів

Європартнери почали формування фонду зменшення ризиків для ВДЕ в Україні з першого внеску від ЄС в EUR180 млн – ЄБРР з URC-2025

ТЕКСТ: Заява лідерів Великої Британії, Франції та України за підсумками зустрічі коаліції охочих

Поки Путін відмовляється від миру, ми мобілізуємо більше підтримки для України - Стармер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА