16:25 07.12.2016

Українські потужності у сфері стратегічних перевезень можуть стати в НАТО ключовими - Клімкін

1 хв читати
Українські потужності у сфері стратегічних перевезень можуть стати в НАТО ключовими - Клімкін

Україна цікава країнам НАТО в питанні стратегічних перевезень, ключові рішення з цього аспекту можна очікувати найближчим часом, запевняє глава МЗС України Павло Клімкін.

"Наші потужності можуть стати ключовими для Альянсу у сфері стратегічних перевезень. Чи будуть це рішення всього Альянсу або рішення на рівні окремих країн, а така можливість зараз теж є, - подивимося найближчим часом. Але вже можу сказати, що всі наші союзники дуже позитивно дивляться на використання саме українського компонента ", - сказав П.Клімкін на брифінгу в середу після закінчення засідання Комісії Україна-НАТО.

Відповідаючи на запитання про стан переговорів щодо угоди про стратегічні авіаперевезення між Україною та НАТО в світлі того, що дія аналогічної угоди з РФ закінчується в поточному місяці, міністр сказав: "Ми не можемо допомагати РФ технічно, оскільки таким чином ми посилимо її можливості продовжувати свою агресію".

"У нас достатньо можливостей, щоб забезпечити потреби НАТО. Ми дискутуємо, як це здійснити", - наголосив П.Клімкін.

Глава українського зовнішньополітичного відомства пояснив, що країни-члени НАТО розуміють, що "продовження ресурсу російських літаків без технічного сприяння з української сторони більш ніж проблематичне". "Тому для НАТО це питання забезпечення можливостей Альянсу. Я думаю, що найближчим часом це питання буде вирішено", - сказав П.Клімкін.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА