Інтерфакс-Україна
09:55 08.12.2016

Комітет Європарламенту в четвер розгляне питання призупинення безвізового режиму - Геращенко

1 хв читати
Комітет Європарламенту в четвер розгляне питання призупинення безвізового режиму - Геращенко

Комітет Європарламенту з громадянських свобод, юстиції та внутрішніх справ (LIBE) розгляне в четвер питання затвердження механізму призупинення безвізового режиму, що відкриє шлях до надання безвізового режиму для громадян України, повідомляє віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко.

"Це відкриє шлях до подальшого голосування на пленарному засіданні Європарламенту. Ми будемо апелювати до наших європейських колег проголосувати це питання цього року, на останньому сесійному тижні", - написала І.Геращенко на своїй сторінці в соцмережі Facebook у четвер уранці.

Як повідомлялося, в середу президент України Петро Порошенко заявив, що в Брюсселі досягнуто компромісу щодо механізму призупинення безвізового режиму. Він наголосив, що тепер слово за радою ЄС на рівні послів та Європарламентом.

Раніше Європейський парламент повідомляв, що може розглянути в першому читанні механізм призупинення безвізового режиму 18 січня 2017 року. Комітет постійних представників країн ЄС (Coreper) підтвердив пропозицію Єврокомісії надати безвізовий режим для громадян України під час поїздок до ЄС на термін перебування до 90 днів протягом 180-денного періоду.

Рада ЄС вважає, що вступ в силу лібералізації візового режиму для України має бути одночасно зі вступом у силу нового механізму призупинення безвізового режиму ЄС з третіми країнами.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Більшість американців не вірять у здатність Трампа приймати мудрі рішення щодо війни в Україні

Порошенко назвав обмін територіями путінським сценарієм та має обережний оптимізм щодо зустрічі на Алясці

Латвія підтримує неможливість розділення України та Молдови у процесі вступу до ЄС

Кличко заявив про політичний тиск на роботу КМДА з боку Офісу генпрокурора

Народна депутатка з "Європейської солідарності" ініціює відкликання Мережка з посади голови комітету з питань зовнішньої політики

В КМДА стверджують: голова КМВА Ткаченко не відповідає на пропозиції щодо проблеми з перепустками на комендантську годину

Порошенко: єдиним прийнятним результатом переговорів має стати безумовне припинення вогню

Міністр закордонних справ Чехії: На майбутніх парламентських виборах чеська нація проголосує за українську

Віртуальна зустріч коаліції охочих пройде в середу

Раді пропонують внести зміни до Виборчого кодексу щодо оскарження відкликання депутатів місцевих рад

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА