Інтерфакс-Україна
16:28 09.12.2016

ВР має терміново виділити кошти районним ТВК на вибори в об'єднаних територіальних громадах - КВУ

1 хв читати

Комітет виборців України (КВУ) закликає Центральну виборчу комісію невідкладно підготувати кошторис витрат для районних територіальних виборчих комісій, а Верховну Раду та Кабінет Міністрів - знайти можливість для виділення коштів на їх діяльність у рамках виборів в об'єднаних територіальних громадах.

"На 11 та 18 грудня 2016 року призначені перші вибори в 184 об'єднаних територіальних громадах, позачергові вибори старост, проміжні вибори до сільських, селищних рад, а також повторне голосування. До організації виборчого процесу залучені, в тому числі, районні територіальні виборчі комісії. Проте під час формування кошторису на проведення виборів не було передбачено коштів на їх діяльність", - повідомляє КВУ на своїй сторінці у Facebook у п'ятницю.

У повідомленні зазначено, що районні ТВК відповідно до закону "Про місцеві вибори" утворюють дільничні виборчі комісії, проводять жеребкування щодо включення до їх складу кандидатур, розглядають скарги в день виборів.

КВУ повідомляє, що районні ТВК розпочали свою роботу наприкінці жовтня і їх члени за власний рахунок оплачували послуги телефонної та інтернет-зв'язку, друкували необхідні матеріали, видавали відповідні документи.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Атаки РФ на американське підприємство в Україні та Польщу залишились без належної відповіді – Келлог

Порошенко обговорив з Сікорським власні розробки в сфері ОПК

Сікорський поки не бачить підстав для розриву дипвідносин з РФ

МЗС Чехії викликає російського посла для пояснень

Петиція за присвоєння Парубію звання Героя України набрала 25 тисяч голосів

Порошенко обговорив з головою комітету Європарламенту підтримку українського ОПК та використання російських активів

Відносна більшість українців за демократію, але під час війни тяжіють до наявності сильного лідера, – соцопитування КМІС

Європарламент схвалив резолюцію щодо звітів Єврокомісії за 2023-24 роки про прогрес України в реформах – Порошенко

Депутат Європарламенту Ґалер закликав розчистити шлях України до членства в ЄС, а Україну припинити санкції проти опозиції

ЄС готує 19-й пакет санкцій проти РФ у тісній координації із США - Кошта

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА