Інтерфакс-Україна
13:38 12.12.2016

Грибаускайте закликала українців об'єднатися в боротьбі з корупцією та запевнила у підтримці реформ

1 хв читати
Грибаускайте закликала українців об'єднатися в боротьбі з корупцією та запевнила у підтримці реформ

Президент Литви Даля Грибаускайте закликає українське суспільство об'єднатися в проведенні реформ і протистоянні корупції, яка, на її переконання, приносить Україні більше шкоди, ніж військові дії.

"Ваша країна проходить зараз через дуже важливі, глибокі реформи, які є болісним для народу, і дуже важливо зберегти терпіння... Недавні е-декларації продемонстрували, що у вас дуже багато роботи попереду в питанні боротьби з корупцією, яка іноді приносить більше шкоди вашій країні, ніж війна. Це виклик, який тільки політики не зможуть подолати. Потрібно, щоб весь народ України об'єднався", - сказала вона на спільній прес-конференції з президентом України Петром Порошенком в понеділок у Києві.

Д. Грибаускайте також зазначила, що литовська влада буде підтримувати Україну в проведенні реформ на всіх рівнях: міжнародному, європейському та двосторонньому.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА