Інтерфакс-Україна
11:26 20.12.2016

Спікер Ради оголосив про виключення Савченко з фракції "Батьківщина"

1 хв читати
Спікер Ради оголосив про виключення Савченко з фракції "Батьківщина"

Голова Верховної Ради Андрій Парубій офіційно оголосив про виключення народного депутата Надії Савченко з фракції "Батьківщина".

"Депутатська фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" на своєму засіданні 16 грудня 2016 року прийняла рішення виключити зі складу фракції народного депутата Україна Надію Савченко", - повідомив А. Парубій на ранковому пленарному засіданні Верховної Ради у вівторок у Києві.

Як повідомлялося, 15 грудня фракція "Батьківщина" прийняла рішення про виключення Н.Савченко зі свого складу.

У фракції нагадали, що на парламентських виборах 2014 року партія "Батьківщина" внесла Н.Савченко до свого виборчого списку заради її визволення з російського полону, але наразі принципи і політичні переконання Н.Савченко і "Батьківщини" не збігаються.

Зокрема, "Батьківщина" виступає категорично проти будь-яких переговорів з терористами, проти амністії вбивць українців, проти легалізації бандугруповань на Донбасі, тоді як Н.Савченко підтвердила, що 7 грудня перебувала в Мінську і зустрічалася з представниками РФ і лідерами "ДНР" і "ЛНР" Олександром Захарченком та Ігорем Плотницьким, мотивувавши це необхідністю вирішення питання обміну полоненими і розширенням "мінського формату". Також, на думку Н.Савченко, лідери сепаратистів на Донбасі Олександр Захарченко та Ігор Плотницький, не є терористами.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Конференція URC2025 в Римі продемонструвала високий рівень підтримки України - Зеленський

Партія "ГОЛОС" заявляє про "політичну розправу" над Шабуніним

Рубіо про зустріч Трампа та Сі: "Я думаю, що шанси високі"

Трамп про черговий удар по Україні: Я знаю. Ви побачите, що відбуватиметься далі

Україна цінує діалог з Мінкультури Польщі для деполітизації питання вшанування пам’яті жертв Волинської трагедії - Точицький

МЗС України не відомо про "новий підхід" РФ до врегулювання війни в Україні, про який повідомив Рубіо після зустрічі з Лавровим

Раді пропонують змінити виборче законодавство з урахуванням сучасних викликів

Європартнери почали формування фонду зменшення ризиків для ВДЕ в Україні з першого внеску від ЄС в EUR180 млн – ЄБРР з URC-2025

ТЕКСТ: Заява лідерів Великої Британії, Франції та України за підсумками зустрічі коаліції охочих

Поки Путін відмовляється від миру, ми мобілізуємо більше підтримки для України - Стармер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА