Інтерфакс-Україна
17:28 21.12.2016

Кабмін схвалив призначення головою Одеської ОДА директора ДП "Поліграфічний комбінат "Україна" Степанова

1 хв читати
Кабмін схвалив призначення головою Одеської ОДА директора ДП "Поліграфічний комбінат "Україна" Степанова

Кабінет Міністрів України схвалив призначення головою Одеської обласної державної адміністрації директора державного підприємства "Поліграфічний комбінат "Україна" Максима Степанова.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду в середу.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков запропонував заслухати М.Степанова на засіданні уряду, проте його не було, і міністр висловив побажання, щоб у майбутньому кандидати на посади були присутні на засіданнях уряду.

Як повідомлялося, 7 листопада Міхеіл Саакашвілі заявив про залишення посади голови Одеської ОДА через те, що втомився від постійного обману та корупції, зокрема з боку влади в Києві, а 9 листопада Кабінет Міністрів погодив його звільнення з цієї посади.

Увечері 9 листопада президент України Петро Порошенко своїм указом звільнив М.Саакашвілі з посади голови Одеської облдержадміністрації, а також із посади свого позаштатного радника.

Відтоді областю керувала заступник голови обладміністрації Соломія Бобровська.

Директор ДП "Поліграфічний комбінат "Україна" М.Степанов виграв конкурс на посаду голови Одеської облдержадміністрації, набравши 14,4 бала.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський на нараді з прем'єром обговорив майбутню конфігурацію виконавчої влади

ЄС до серпня не запроваджуватиме мит проти США - фон дер Ляєн

ЄС скликає екстрену зустріч у відповідь на тарифний удар Трампа, лідери вимагають жорстких заходів

Кличко заявив про наростання тоталітарних тенденцій в Україні

Конференція URC2025 в Римі продемонструвала високий рівень підтримки України - Зеленський

Партія "ГОЛОС" заявляє про "політичну розправу" над Шабуніним

Рубіо про зустріч Трампа та Сі: "Я думаю, що шанси високі"

Трамп про черговий удар по Україні: Я знаю. Ви побачите, що відбуватиметься далі

Україна цінує діалог з Мінкультури Польщі для деполітизації питання вшанування пам’яті жертв Волинської трагедії - Точицький

МЗС України не відомо про "новий підхід" РФ до врегулювання війни в Україні, про який повідомив Рубіо після зустрічі з Лавровим

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА