Інтерфакс-Україна
11:44 27.12.2016

Білорусь і Україна збудували міцну і всеосяжну систему двостороннього співробітництва - Лукашенко

1 хв читати
Білорусь і Україна збудували міцну і всеосяжну систему двостороннього співробітництва - Лукашенко

Президент Білорусі Олександр Лукашенко привітав президента України Петра Порошенка з 25-річчям встановлення дипломатичних відносин між двома країнами, повідомила прес-служба глави держави.

"За період незалежності, нашим державам вдалося вибудувати міцну і всеосяжну систему двостороннього співробітництва, засновану на відкритості, довірі і рівноправній взаємодії", - йдеться у привітанні.

О. Лукашенко висловив переконання, що і надалі братські білорусько-українські зв'язки зміцнюватимуться і розвиватимуться на благо народів обох країн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МЗС Чехії викликає російського посла для пояснень

Петиція за присвоєння Парубію звання Героя України набрала 25 тисяч голосів

Порошенко обговорив з головою комітету Європарламенту підтримку українського ОПК та використання російських активів

Відносна більшість українців за демократію, але під час війни тяжіють до наявності сильного лідера, – соцопитування КМІС

Європарламент схвалив резолюцію щодо звітів Єврокомісії за 2023-24 роки про прогрес України в реформах – Порошенко

Депутат Європарламенту Ґалер закликав розчистити шлях України до членства в ЄС, а Україну припинити санкції проти опозиції

ЄС готує 19-й пакет санкцій проти РФ у тісній координації із США - Кошта

МЗС України на заяви Навроцького: обговорення майбутнього членства України в НАТО та ЄС не є передчасним

Навроцький: Україна у стані війни не може вступати до НАТО, питання членства у ЄС - передчасне

Європарламент вшанував памʼять Андрія Парубія

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА