Інтерфакс-Україна
12:20 06.01.2017

Керрі вважає російські хакерські атаки серйозною проблемою і впевнений, що Обама правильно на них відреагував

1 хв читати
Керрі вважає російські хакерські атаки серйозною проблемою і впевнений, що Обама правильно на них відреагував

Президент США Барак Обама вжив правильних заходів у відповідь на хакерські атаки, що відбулися під час передвиборчої кампанії, за якими, на думку Вашингтона, стоїть Росія, заявив у четвер керівник американського Держдепу Джон Керрі.

"Ці (хакерські атаки - ІФ) були серйозною подією, і президент Обама відреагував відповідним чином", - заявив він, відповідаючи на запитання про те, чи була реакція США достатньою.

Дж.Керрі наголосив, що не бачить причин ставити під сумнів висновки американських експертів і розвідслужб про те, що за атаками стоять саме хакери з РФ, і нагадав, що цю тему порушували під час контактів із Росією".

"Ви не знаєте про всі заходи, які схвалив президент (у відповідь на атаки - ІФ), а я не можу вам про це розповісти", - додав глава держдепу.

Як повідомлялося, наприкінці грудня США ввели санкції проти Росії у відповідь на хакерські атаки. Крім того, Б.Обама прийняв рішення про низку секретних заходів у відповідь.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Діяльність "Євросолідарності" та "Голосу" в Раді частіше оцінюють позитивно, ніж негативно, – соцопитування КМІС

Зеленський обговорив із міністром фінансів Данії продовження оборонної співпраці

Різні версії документів про санкції проти Порошенка опубліковані на сайтах президента та РНБО, що свідчить про фальсифікацію - адвокат

Міністр промисловості Данії анонсував меморандум для залучення українських підприємств ОПК до виробництва в його країні

"Слуга народу" планує провести Раду коаліції з прем'єром 6 жовтня

Нардеп Сірко: Після перемоги партії Бабіша Україна втратила підтримку Чехії в протистоянні з РФ

Нардеп Мережко: Попри перемогу популістів на парламентських виборах у Чехії, підтримка України збережеться

Планується зустріч Зеленського з фракцією "Слуга народу" - джерело

РФ навмисне відключила е/е на ЗАЕС для реалізації планів під’єднання до своєї енергосистеми – Сибіга

Кабмін перенаправив 143,1 млн грн на організаційне і інформаційно-аналітичне забезпечення діяльності Ради

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА