Інтерфакс-Україна
14:12 16.01.2017

Кабмін затвердив план основних заходів цивільного захисту-2017

1 хв читати
Кабмін затвердив план основних заходів цивільного захисту-2017

Кабінет Міністрів України затвердив план основних заходів цивільного захисту на 2017 рік, який передбачає проведення командно-штабних навчань із силами цивільного захисту.

Згідно з розпорядженням Кабміну №9 від 11 січня, планом передбачено організацію технічної інвентаризації фонду споруд цивільного захисту: Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Міністерства екології та природних ресурсів; Дніпропетровської, Полтавської, Запорізької та Чернігівської облдержадміністрацій; ПАТ "Укрзалізниця", Державного концерну "Укроборонпром", ПАТ "Укртелеком".

У 2017 році планується організувати та провести командно-штабні навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальних підсистем єдиної державної системи цивільного захисту у Львівській, Тернопільській, Черкаській та Івано-Франківській областях.

Центральним та місцевим органам виконавчої влади доручено розробити на основі плану заходів галузеві та регіональні плани основних заходів цивільного захисту на 2017 рік відповідно до своїх повноважень.

У повідомленні, доданому до розпорядження уряду, зазначено, що фінансування заходів здійснюватиметься в межах бюджетних коштів, передбачених у державному та місцевих бюджетах на 2017 рік, і не потребує додаткових матеріальних витрат.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кличко заявив про наростання тоталітарних тенденцій в Україні

Конференція URC2025 в Римі продемонструвала високий рівень підтримки України - Зеленський

Партія "ГОЛОС" заявляє про "політичну розправу" над Шабуніним

Рубіо про зустріч Трампа та Сі: "Я думаю, що шанси високі"

Трамп про черговий удар по Україні: Я знаю. Ви побачите, що відбуватиметься далі

Україна цінує діалог з Мінкультури Польщі для деполітизації питання вшанування пам’яті жертв Волинської трагедії - Точицький

МЗС України не відомо про "новий підхід" РФ до врегулювання війни в Україні, про який повідомив Рубіо після зустрічі з Лавровим

Раді пропонують змінити виборче законодавство з урахуванням сучасних викликів

Європартнери почали формування фонду зменшення ризиків для ВДЕ в Україні з першого внеску від ЄС в EUR180 млн – ЄБРР з URC-2025

ТЕКСТ: Заява лідерів Великої Британії, Франції та України за підсумками зустрічі коаліції охочих

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА