Інтерфакс-Україна
11:20 18.01.2017

Порошенко 24 січня відвідає з офіційним візитом Фінляндію

1 хв читати
Порошенко 24 січня відвідає з офіційним візитом Фінляндію

Президент України Петро Порошенко відвідає 24 січня з офіційним візитом Фінляндію, повідомляє сайт глави фінської держави.

"Президент України Петро Порошенко здійснить офіційний візит до Фінляндії у вівторок, 24 січня 2017 року", - йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією, президент України обговорить із президентом Фінляндії Саулі Нійністьо відносини між двома країнами, ситуацію на Донбасі та виконання Мінських угод. "Крім того, вони обміняються думками щодо відносин між Україною та ЄС, а також актуальних міжнародних питань, таких як безпека у Балтійському регіоні та проблеми Арктики", - йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією, заплановані зустрічі глави Української держави з прем'єром Фінляндії та спікером фінського парламенту.

Очікується, що у рамках візиту буде підписано Меморандум про співробітництво між Україною та Фінляндією в енергетичному секторі.

За інформацією агентства "Інтерфакс-Україна", 23 січня П.Порошенко також відвідає з візитом Естонію.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄС має бути готовий разом із Вашингтоном запровадити мита проти покупців російської нафти - глава Мінфіну США

Народна депутатка з "Європейської солідарності" ініціює відкликання Мережка з посади голови комітету з питань зовнішньої політики

В КМДА стверджують: голова КМВА Ткаченко не відповідає на пропозиції щодо проблеми з перепустками на комендантську годину

"Європейська Солідарність" закликала спікера Ради негайно обговорити ситуацію на фронті на погоджувальній раді - співголова фракції

Міністр закордонних справ Чехії: На майбутніх парламентських виборах чеська нація проголосує за українську

Віртуальна зустріч коаліції охочих пройде в середу

Раді пропонують внести зміни до Виборчого кодексу щодо оскарження відкликання депутатів місцевих рад

Саміт Трампа і Путіна в п’ятницю має призвести до припинення вогню – глава МЗС Франції

Туск: нагнітання напруги у стосунках України та Польщі – це путінський сценарій

Глава МЗС Чехії Липавський нагороджений медаллю "За підтримку України та дипломатичні зусилля"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА