Інтерфакс-Україна
18:41 18.01.2017

Порошенко зустрівся з віце-президентами Єврокомісії Домбровскісом і Могеріні

1 хв читати
Порошенко зустрівся з віце-президентами Єврокомісії Домбровскісом і Могеріні

Президент України Петро Порошенко зустрівся в Давосі (Швейцарія) з віце-президентом Європейської комісії з питань євро та соціального діалогу Валдісом Домбровскісом та Високим представником ЄС із закордонних справ та політики безпеки - віце-президентом Єврокомісії Федерикію Могеріні, повідомляється на офіційному сайті глави держави.

П. Порошенко висловив вдячність за послідовну підтримку України з боку ЄС в макроекономічної стабілізації та реалізації соціально-економічних реформ.

В. Домбровскіс, в свою чергу, позитивно оцінив останні кроки української влади, спрямовані на стабілізацію державних фінансів. Він позитивно оцінив своєчасне схвалення збалансованого Держбюджету на 2017 рік, оздоровлення банківської системи, зокрема й націоналізацію "Приватбанку", а також продовження ефективного співробітництва з Міжнародним валютним фондом.

П. Порошенко відзначив важливість якнайшвидшого прийняття рішення про надання українцям безвізового режиму з країнами ЄС.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський повідомив про початок спільної з лідерами країн Європи роботи над новою безпековою архітектурою для України

Посилені санкції ЄС за відмову Путіна до переговорів буде включати, серед іншого, бан на відновлення "Північного потоку-1" та "Північного потоку-2" - фон дер Ляєн

Мерц в парламенті пообіцяв продовжити військову підтримку України і зробити Бундесвер найсильнішою армією в Європі – ЗМІ

В Туреччині не чекають на Трампа в четвер, але не виключають, що він приїде, якщо те ж зробить Путін – ЗМІ

США виступають проти запрошення Зеленського на саміт НАТО в Гаазі – ЗМІ

КМІС: 71% українців негативно ставиться до проведення виборів під час тимчасового перемир’я з гарантіями

КМІС: Рівень довіри до Зеленського на першу половину травня становить 74%

Нові санкції США поти Росії можуть бути найжорсткішими за весь час – Келлог

Сибіга закликав Бразилію використати свій авторитетний голос у діалозі з Росією, щоб зустріч Зеленського та Путіна відбулася

Приліт Путіна на переговори до Туреччини відкриє шлях до інших елементів закінчення війни, включаючи зустріч груп – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА