Інтерфакс-Україна
16:00 26.01.2017

Клімкін тримає на особистому контролі питання з мером Перемишля

1 хв читати
Клімкін тримає на особистому контролі питання з мером Перемишля

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін тримає питання із забороною на в'їзд меру польського міста Перемишля Роберту Хомі на особистому контролі.

"Ми отримали ноту від польської сторони та направили її до компетентних органів України. Зараз це питання обробляється. Міністр закордонних справ України особисто тримає це питання на контролі", - сказала речник українського зовнішньополітичного відомства Мар'яна Беца на брифінгу в Києві в четвер.

Вона також зазначила, що всі інциденти, пов'язані з українсько-польськими відносинами, будуть вивчені компетентними органами.

"Нас, безумовно, не може не турбувати та кількість антиукраїнських і антипольських провокацій, які з моменту російської агресії почастішали і в Польщі, і в Україні. Ми намагаємося вирішити ці питання не ультимативно, а в дусі добросусідських відносин", - зазначила М.Беца.

За її словами, всі інциденти мають бути ретельно розслідувані компетентними органами. "Нині тривають слідчі дії і щодо Гути Пеняцької і щодо вчорашнього інциденту в Биківні", - розповіла спікер МЗС України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Апарат Верховної Ради передав "Євросолідарності" підписні листи за відставку уряду того ж дня, як отримав запит

Качка: 2028 рік – реалістичний горизонт завершення переговорів про вступ з ЄС

Буданов анонсував на лютий 2026 року події, які відкриють вікно для миру в Україні

Порошенко передав військовим 15 комплексів «Ай-Петрі»: маємо разом захистити країну

Близько 30 нардепів від "Слуги народу" причетні до підготовки заяви про коаліцію та уряд нацстійкості – Кривошеєв

Арахамія: окремі народні депутати мають право на власні позиції, однак ані фракція, ані партія з подібними заявами не виходила

На форумі ветеранок Кличко оголосив про нові ініціативи для захисниць

Рада увійшла у режим консультацій - Стефанчук

Єврокомісія пропонує створити в ЄС "Військовий Шенген"

Представники "Слуги народу" закликають інші фракції до переговорів про створення коаліції національної стійкості - Потураєв

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА