Інтерфакс-Україна
17:22 26.01.2017

Новий раунд переговорів України з Туреччиною щодо підписання угоди про ЗВТ відбудеться навесні

2 хв читати
Новий раунд переговорів України з Туреччиною щодо підписання угоди про ЗВТ відбудеться навесні

Наступний раунд переговорів України з Туреччиною з питання підписання угоди про зону вільної торгівлі (ЗВТ) відбудеться навесні поточного року, повідомила на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" заступник міністра економічного розвитку і торгівлі, торговий представник України Наталія Микольська.

"Із турецькою переговорною командою відбулася відеоконференція. Буде ще одна найближчим часом. Ми очікуємо, що раунд переговорів у нас відбудеться навесні", - сказала вона.

За словами заступника міністра, останній раунд переговорів України з Ізраїлем із питання ЗВТ був інтенсивним. Сторони просунулися в частині погодження тексту угоди та в питанні тарифних переговорів.

"Якщо між минулим раундом і цим був великий проміжок часу, то наступні раунди плануватимемо у ближчій перспективі. Ми вестимемо переговори до того моменту, доки угода не буде вигідною Україні та не відповідатиме нашим інтересам", - зазначила Н.Микольська.

Вона повідомила, що в Національній експортній стратегії, над якою працює міністерство, буде визначено ринки, які мають найбільший потенціал зростання українського експорту. Саме ці країни відвідає МЕРТ та український бізнес із торговельними місіями.

"До цих країн належатимуть країни Європейського Союзу, наші сусіди, ті країни, з якими є угоди про зону вільної торгівлі, великі ринки - Китай, Індія, США. Торговельні місії роблять на запит українського бізнесу. Нині завершується опитування компаній, які є в базі експортерів, на тему, які країни їх цікавлять", - зазначила вона.

Як повідомлялося, четвертий раунд переговорів між Україною та Ізраїлем щодо ЗВТ відбувся в Києві 24-26 січня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна підготує відповіді щодо політичних та юридичних викликів виборів під час воєнного стану

Поспіх із виборами може поставити під сумнів їх легітимність - нардеп

Для виборів потрібно безпекові умови, перемир'я і завершення воєнного стану - думки експертів та політиків

У ХАМАС погодяться скласти зброю в Газі тільки після створення палестинської держави

Унаслідок корупційного скандалу рейтинги Зеленського та його партії знизились приблизно на 4% – U electoral data Project

У мирних переговорах необхідно повернутися до пропозиції щодо припинення вогню — Мережко

Туск звернувся до США після публікації безпекової стратегії

Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА