Інтерфакс-Україна
12:52 07.02.2017

Делегація "Укроборонпрому" обговорила в Литві можливості розширення двосторонньої ВТС

1 хв читати
Делегація "Укроборонпрому" обговорила в Литві можливості розширення двосторонньої ВТС

Делегація держконцерну "Укроборонпром" на чолі з керівником держконцерну Романом Романовим відвідала з робочим візитом Литву для вивчення можливостей розширення двостороннього українсько-литовського ВТС.

Як повідомила у вівторок прес-служба держконцерну, в рамках візиту українська делегація зустрілася з міністром національної оборони Литви Раймундосом Кароблісом, заступником міністра економіки Литви Рамунасом Буракосом, посадовими особами Міністерства закордонних справ, керівниками низки асоціацій підприємств оборонного комплексу і окремих компаній Литви.

"Під час зустрічей сторони обговорили промисловий і науково-технічний потенціал України та Литви в оборонній сфері, можливості спільної реалізації окремих проектів і домовилися про подальший обмін інформацією і практичне співробітництво в певних напрямках", - наголошується в повідомленні.

"Також обговорювалося питання участі підприємств оборонного комплексу України у міжнародній виставці військової техніки та озброєння, яка відбудеться в жовтні 2017 в Литві", - повідомляє прес-служба.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Угода з Данією щодо спільного виробництва важлива з погляду безпеки - Зеленський

Макрон та Стармер проведуть нову зустріч "коаліції охочих"

Орбан звинуватив Україну у підготовці до впливу на вибори 2026 року та діяльність її спецслужб в країні

Україні потрібна постійна оборонна та військова підтримка - заява парламентаріїв країн Європи

Зеленський мав аудієнцію у короля Данії

МЗС України запросило посла Угорщини у зв’язку із недружніми заявами угорської сторони

Путін знов заявив Трампу, що РФ не відступить від своїх цілей у війні з Україною

NAUDI підтримує ідею правового режиму "Defence City"

Зупинка поставок зброї зі США Україні свідчить про неузгодженість дій всередині американського політикуму – Климпуш-Цинцадзе

Зеленський і президент Єгипту доручать розпочати підготовку угоди про преференційну торгівлю

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА