Інтерфакс-Україна
10:17 08.02.2017

МЗС ФРН прокоментувало заяву посла Райхеля

1 хв читати

У Міністерстві закордонних справ Німеччини визнали безальтернативність Мінських угод, коментуючи слова посла Німеччини в Україні Ернста Райхеля, повідомляє DW.com.

"Дороговказом для всіх наших зусиль, спрямованих на подолання кризи на сході України, є Мінські домовленості між Росією та Україною від 12 лютого 2015 року, підписані за посередництва Німеччини та Франції", - йдеться у відповіді МЗС ФРН на запит DW.

Як повідомлялося, в Міністерстві закордонних справ України під час розмови з послом ФРН Ерстом Райхелем наголосили на неприпустимості проведення виборів на окупованих територіях Донбасу до виведення звідти російських військ.

Раніше в інтерв'ю ЗМІ посол Німеччини в Україні Ернст Райхель заявив, що вибори на Донбасі можуть відбутися й за присутності російських військ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Членство нардепа Кузнєцова у фракції "Слуга народу" буде призупинено на час розслідування - Арахамія

Директорка департаменту КМДА Смірнова заявила правоохоронцям про стеження за нею

"Євроcолідарність" про призначення керівника БЕБ: Не хотілося б, аби у вересні Україна отримала ще одну "чорну мітку" Брюсселя

США цього тижня говорили з Росією про припинення війни, але результату немає — Рубіо

Вступ України до НАТО - фундаментальне питання безпеки для Польщі, заявляє голова Комітету із закордонних справ польського Сейму

Порошенко закликав до створення коаліції національної єдності та відновлення демократичних реформ

Депутат Дмитро Костюк заявив про вихід з фракції "Слуга народу"

Київрада вимагає від киян-мажоритарників з ВР пояснити голосування за знищення незалежності НАБУ і САП

Коломойський оскаржить рішення суду за позовом ПриватБанку

Грем порадив РФ зв'язатися з контр партнерами, щоб з'ясувати, чи поділяють вони російську "зверхню позицію" що до санкцій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА