Інтерфакс-Україна
14:27 10.02.2017

Україна і Туреччина можуть дозволити взаємні поїздки за внутрішніми документами вже до літа 2017 року

1 хв читати
Україна і Туреччина можуть дозволити взаємні поїздки за внутрішніми документами вже до літа 2017 року

Україна і Туреччина введуть можливість взаємних поїздок для своїх громадян без закордонних паспортів, заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін на спільній прес-конференції з главою МЗС Туреччини Мевлютом Чавушоглу в п'ятницю в Києві.

"Хочу виділити одну річ, яку ми б з Мевлютом хотіли сьогодні оголосити: у нас є безвізовий режим, але в майбутньому і громадяни України, і громадяни Туреччини можуть відвідувати наші країни, вже не використовуючи паспорти, а за внутрішнім документам", - сказав П. Клімкін.

У свою чергу, М. Чавушоглу зазначив, що такий режим може бути введений вже до літа поточного, 2017 року. "Ми завершили підготовчий етап... Думаю, що до туристичного сезону він запрацює", - розповів міністр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

Кадрові ротації мають дати імпульс позитивним змінам у сфері безпеки та оборони - Чернєв

Зеленський обговорив з Макроном постачання ракет для ППО та дипломатичні кроки

Заява лідерів ЄС та Великої Британії: Безпека в Арктиці має бути досягнута союзниками по НАТО із дотриманням принципів Статуту ООН

Кадрові ротації Рада розгляне на наступному пленарному тижні - Железняк

Представниця президента не прийшла на суд по санкціях проти Порошенка, політик заявив про затягування процесу

КМІС: 10% українців вважають, що вибори потрібно проводити до припинення вогню

Зеленському довіряють 59% українців, не довіряють 35% - КМІС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА