Інтерфакс-Україна
15:52 13.02.2017

Постанова Ради про відставку Гройсмана без відставки Кабміну є неконституційною

1 хв читати
Постанова Ради про відставку Гройсмана без відставки Кабміну є неконституційною

Міністр юстиції України Павло Петренко заявив, що проект постанови Верховної Ради про відставку прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана без відставки всього Кабінету Міністрів є неконституційною.

"Сьогодні, наскільки я знаю, апарат Верховної Ради чітко дав роз'яснення щодо того, що цю постанову було скасовано як таку, що суперечить Конституції, оскільки норми Конституції передбачають, що уряд не може бути відправлено у відставку до закінчення року після затвердження програми діяльності уряду", - сказав він журналістам після прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" в понеділок у Києві.

Другою підставою для зняття проекту постанови з реєстрації, за словами міністра, є те, що таку ініціативу підтримають 150 депутатів парламенту.

"Взагалі, така екзотична постанова про відставку прем'єра без відставки уряду не є конституційною і перебуває поза межами конституційного поля", - сказав міністр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Європейська солідарність" закликала депутатів фракції "Батьківщина" об’єднатись у роботі з відновлення субʼєктності парламенту

Безпека України може визначатися лише із залученням України - Зеленський після розмови зі Стуббом

Дрісколл зустрічається з росіянами в Абу-Дабі для обговорення оновленого мирного плану для України

Расмуссен закликав Європу не чекати на США та розмістити до 20 тис. військ за лінією фронту України й створити повітряний щит

Зеленський і Стармер скоординували позиції перед зустріччю Коаліції охочих

Стубб: Наступні дні будуть вирішальними для наших зусиль щодо досягнення справедливого та тривалого миру в Україні

Ініціативна група "Першого грудня" про заяву президента США: наші козирі – гідність, свобода і солідарність

Умєров: Ми очікуємо на організацію візиту Президента України до США у найближчу можливу дату в листопаді

Макрон вважає, що деякі пункти запропонованого США плану щодо України потребують уточнень

США в рівній мірі взаємодіють з обома сторонами, щоб припинити війну в Україні - Білий дім

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА