17:20 13.02.2017

Депутати з "БПП" просять президента на РНБО розглянути питання припинення блокади залізничних шляхів у Донецькій і Луганській областях

2 хв читати
Депутати з "БПП" просять президента на РНБО розглянути питання припинення блокади залізничних шляхів у Донецькій і Луганській областях

Народні депутати з фракції "Блок Петра Порошенка" звернулися до президента України Петра Порошенка з пропозицією терміново скликати засідання Ради національної безпеки і оборони та розглянути питання про припинення блокади залізничних шляхів у Донецькій і Луганській областях.

"Просимо вас терміново зібрати засідання Ради національної безпеки і оборони України для розгляду питання припинення незаконної блокади залізничних шляхів в Донецькій і Луганській областях", - йдеться у листі, оприлюдненому на сайті партії "Блок Петра Порошенко" в понеділок.

Парламентарії пропонують запросити на засідання РНБО міністрів енергетики, тимчасово окупованих територій, економіки, глав військово-цивільних адміністрацій, міських голів, керівників металургійних підприємств і ТЕС, які перебувають на підконтрольній території Україні Донецької і Луганської областей, організаторів блокади залізничних шляхів, народних депутатів, зокрема "всіх мажоритарників від Донецької і Луганської областей".

Серед депутатів, які підписали листа – заступник голови фракції "БПП" Сергій Березенко, Олександр Грановський, Максим Єфімов.

Як повідомлялося, наприкінці січня ветерани АТО і кілька народних депутатів заблокували гілку залізниці Луганськ – Лисичанськ - Попасна на ділянці Гірське - Золоте для припинення торгівлі з незаконними збройними формуваннями. Блокпост блокади отримав назву "Редут Богдана". Пізніше було заблоковано станцію Світланове.

26 січня Прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом блокування залізниці в Луганській області на лінії розмежування за ч. 1 ст. 279 Кримінального кодексу України (блокування транспортних комунікацій).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рютте говорить про важливість паралельної роботи як над мирною угодою, так і над миротворчою місією

Переговори в Саудівській Аравії можуть покращити відносини між Україною та США - Мережко

Міцний і тривалий мир в Україні вимагає подальшої військової підтримки Києва - міністр оборони Франції

Кошта: працюємо над підтримкою України для досягнення справедливого миру

Міністр оборони Нідерландів: Зеленський не повинен погоджуватися на угоду, яка призведе до своєрідного "міжвоєнного періоду"

На перемовинах у Саудівській Аравії важливо обговорити, як розпочати мирний процес - Єрмак

Туск до учасників зустрічі у Джидді: не змарнуйте цей шанс

Єрмак назвав початок зустрічі з американською делегацією дуже конструктивним

Білий дім зарахував мирні переговори в Саудівській Аравії до переліку 50 перемог Трампа за 50 днів

США наполягають, щоб G7 відмовились від "мови антагонізму" стосовно Росії

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА