Інтерфакс-Україна
10:14 15.02.2017

Зустріч глав МЗС "Нормандської четвірки" може відбутися в Мюнхені на полях конференції з безпеки

1 хв читати
Зустріч глав МЗС "Нормандської четвірки" може відбутися в Мюнхені на полях конференції з безпеки

Міністри закордонних справ України, Німеччини, Франції та Росії можуть провести переговори не в Бонні, як це планувалося раніше, а в Мюнхені, повідомило агентству "Інтерфакс-Україна" джерело в дипломатичних колах.

"Розглядається можливість зустрічі глав МЗС "нормандського формату" в Мюнхені", - розповів співрозмовник агентства в середу вранці.

За його словами, переговори можуть відбутися на полях Мюнхенської конференції з безпеки, в якій візьмуть участь усі чотири міністри.

Раніше всі сторони дали згоду на зустріч глав МЗС "Нормандської четвірки" у Бонні 17 лютого на полях конференції G-20.

Мюнхенська конференція з безпеки відбудеться 17-19 лютого в Німеччині. Її учасники обговорять низку ключових викликів у сфері безпеки, зокрема ситуацію в Україні. На цьому заході в 2016 році також відбулися переговори глав МЗС "Нормандської четвірки".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Нідерландах відкрилися виборчі дільниці на дострокових виборах у парламент

Порошенко закликав зупинити транзит російської нафти через "Дружбу"

Кличко: У Страсбурзі підписали меморандум щодо впровадження Громадських асамблей у містах України

Кличко запросив до України моніторингову місію Ради Європи щодо тиску на органи самоврядування

Україна пропонує ЄС надання їй статус спостерігача у процесі реформування Спільної аграрної політики Євросоюзу - Качка

США очікують від Угорщини відмови від нафти РФ і закликають Китай тиснути на Москву – посол США при НАТО

Міністерства оборони України та Великої Британії домовилися про спільне виробництво дронів-перехоплювачів - Умєров

Мелоні на засіданні Коаліції охочих наголосила на важливості єдності Європи та США

Зеленський: Тиск на російську нафту – це інструмент для закінчення війни

Питання використання заморожених актививів РФ має бути вирішено до Святвечора – прем’єр-міністерка Данії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА