Інтерфакс-Україна
16:14 21.02.2017

Луценко бачить велику ймовірність внесення подання на зняття недоторканності з нардепа Артеменка

1 хв читати
Луценко бачить велику ймовірність внесення подання на зняття недоторканності з нардепа Артеменка

Органи прокуратури розслідують провадження проти виключеного з фракції Радикальної партії народного депутата Андрія Артеменка за антидержавні дії у співпраці з РФ, не виключено, що до Верховної Ради буде внесено подання про зняття з нього депутатської недоторканності, заявив генеральний прокурор України Юрій Луценко.

"Кілька годин тому Генпрокуратура України, а саме Кримська прокуратура внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань кримінальне провадження щодо нардепа Артеменка за посягання на територіальну цілісність України в координації з представниками РФ", - сказав Ю. Луценко під час спільного брифінгу з главою СБУ Василем Грицаком у вівторок у Києві.

Генпрокурор також додав, що "це арештна справа".

"Тому ми б хотіли почути від нього пояснення, і якщо він до цього не готовий, ми звернемося до відповідного комітету Верховної Ради, а далі, власне, до Верховної Ради", - сказав Ю. Луценко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА