Інтерфакс-Україна
14:36 27.02.2017

Радикальна партія не має наміру бути членом коаліції в нинішньому скликанні Ради – Ляшко

1 хв читати
Радикальна партія не має наміру бути членом коаліції в нинішньому скликанні Ради – Ляшко

Керівник фракції Радикальної партії у Верховній Раді Олег Ляшко називає "фейком" інформацію про його участь у переговорах щодо входження "радикалів" до парламентської коаліції.

"Поширюють фейкові новини про те, що Радикальна партія проводить таємні переговори про участь у формуванні нової коаліції або приєднання до старої, і за це Ляшку пропонують посаду спікера", - сказав О. Ляшко у своєму відеозверненні, опублікованому на його сторінці у Facebook.

Політик зазначив, що на сьогоднішній день у Верховній Раді немає коаліції.

"Ми готові взяти на себе відповідальність та управляти країною, але робити це прозорим шляхом, передбаченим Конституцією – йдемо на вибори, перемагає Радикальна партія, тоді ми створимо нову коаліцію. Ніякої участі ...у формуванні коаліції неприродним шляхом ми не приймаємо і приймати не будемо", - сказав О. Ляшко.

Водночас він спростував інформацію про те, що претендує на посаду спікера Верховної Ради.

"Мене не цікавить посада спікера, тому що я планую балотуватися на наступних президентських виборах в президенти України і, сподіваюся, з вашою підтримкою, з божою допомогою переможемо на цих виборах", - сказав лідер "радикалів".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Російський план неприйнятний у будь-якій формі – заява "Євросолідарності"

Закордонні бізнесмени, політики та експерти частіше критикують 28-пунктний план, але згадують слабкість Європи

Ексміністр Кулеба: В угоді США й РФ немає нових ідей, Україна має обрати між переговорами та продовженням боротьби

Голови МЗС 7 країн у річницю нюрнберзького процесу заявили про вразливість міжнародного права через війну в Україні

Треба припинити політичні ігрища, парламент воюючої країни має працювати об'єднано – Зеленський

Верховний Суд розглядає позов Порошенка щодо санкцій РНБО

Вже цієї зими в Києві запрацюють 7 міні-ТЕЦ - Кличко

Нардеп Жупанин на зустрічі фракції з президентом запропонував підтримати голову енергокомітету Геруса на посаду глави Міненерго

Апарат Верховної Ради передав "Євросолідарності" підписні листи за відставку уряду того ж дня, як отримав запит

Качка: 2028 рік – реалістичний горизонт завершення переговорів про вступ з ЄС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА