Інтерфакс-Україна
13:27 08.03.2017

Глава МЗС Німеччини пов'язав можливість послаблення санкцій стосовно Росії з реальним прогресом у врегулюванні на Донбасі

1 хв читати
Глава МЗС Німеччини пов'язав можливість послаблення санкцій стосовно Росії з реальним прогресом у врегулюванні на Донбасі

Глава міністерства закордонних справ Німеччини Зігмар Габріель не виключив можливості пом'якшення санкційного режиму стосовно Росії в разі поліпшення ситуації на сході України.

"Наша позиція була і залишається такою: якщо за активної участі Москви дійсно відбудеться позитивний відчутний прогрес у реалізації Мінських угод, ми маємо розглянути можливість поступового пом'якшення санкцій, запроваджених проти Росії у зв'язку з подіями на сході України", - сказав З.Габріель в інтерв'ю, опублікованому в середу в польському виданні Gazeta wyborcza.

Водночас міністр зазначив, що "ситуація надалі залишається складною і про серйозну реалізацію угод, на жаль, мови бути не може".

Водночас З.Габріель зазначив, що санкції щодо ситуації навколо Криму ніяк не пов'язані з санкціями щодо ситуації на сході України.

"Їх (санкції через ситуацію навколо Криму) накладено за анексію, яка йде врозріз із міжнародним правом, і я не знаю нікого, хто виступав би або розглядав би можливість їх зняття", - зазначив глава МЗС Німеччини.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Слуга народу" підтримує президентський законопроєкт щодо повноважень НАБУ/САП - речниця фракції

"Голос" підтримує законопроєкт президента щодо повноважень НАБУ/САП - заступниця голови фракції

"Європейська солідарність" закликатиме Раду підтримати реальну реформу антикорупційних органів - Фріз

Канада розглядає питання визнання Палестини

"Євросолідарність" подає альтернативний законопроєкт щодо НАБУ/САП

Ірпінська міськрада проголосувала за дострокове припинення повноважень мера Маркушина

Трамп втрачає терпіння через відсутність результатів від розмов із Путіним - Рубіо

Орбан наполягає, що Україна повинна залишатися "буферною" державою і пропонує стратегічну співпрацю з ЄС замість членства

Членом фракції "Голос" може стати політолог Давидюк замість Рущишина

Посол ЄС в Україні: поговорили з генпрокурором про необхідність незалежного функціонування НАБУ та САП

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА