Інтерфакс-Україна
19:34 14.03.2017

Буглак увійшов до фракції "Блоку Петра Порошенка"

1 хв читати
Буглак увійшов до фракції "Блоку Петра Порошенка"

Юрій Буглак, який склав присягу народного депутата України на засіданні Верховної Ради у вівторок уранці, увійшов до фракції "Блоку Петра Порошенка".

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", про це на вечірньому засіданні парламенту у вівторок оголосила перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко.

Ю.Буглак пройшов до парламенту за списками партії "Блок Петра Порошенка" замість призначеного головою Миколаївської обласної державної адміністрації Олексія Савченка, депутатські повноваження якого достроково припинено 21 лютого 2017 року. Він включений до списку партії на позачергових парламентських виборах 2014 року під №81 і був першим у черзі на заміщення обраних нардепів, повноваження яких припинено.

ОСТАННЄ

Вибори всіх гілок влади у разі "умовного миру" можуть завершитися колапсом – Арахамія

Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру

Угода буде або погана, або дуже погана, або її не буде – глава "Слуги народу" в Раді Арахамія

Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

Ердоган застеріг РФ і Україну від атак у Чорному морі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА