11:43 17.03.2017

Порошенко знову заявляє, що не підтримує ідеї дострокових парламентських виборів

Порошенко знову заявляє, що не підтримує ідеї дострокових парламентських виборів

Президент України Петро Порошенко знову наголошує, що не підтримує проведення в країні дострокових виборів до Верховної Ради.

"Оскільки, відповідно до Конституції, рішення про дострокові парламентські вибори і про розпуск парламенту приймає президент України, хочу ще раз наголосити: дострокові парламентські вибори, в яких передусім зацікавлена Росія, я не підтримую, а отже, їх не буде", - сказав П.Порошенко в п'ятницю вранці, виступаючи з нагоди початку святкування 100-річчя подій Української революції 1917-1921 рр. у Національному музеї історії України.

Він нагадав, що як президент пройшов свій "екватор", а парламент до нього наближається і, по суті, не так вже багато часу до планових виборів. "У нас є два роки для того, щоб на основі досягнутої макрофінансової та макроекономічної стабілізації утримати і прискорити відновлення економічного зростання, зробити перші результати реформ відчутними для ширшого кола українців", - зазначив глава держави.

П.Порошенко наголосив, що ніколи не погодиться на наполегливо пропонований владі опозиційними силами формат протистояння "на взаємне знищення".

"Опозиція пропонує, я б навіть сказав, нав'язує владі формат війни на взаємне знищення. Я ніколи не погоджуся на таку пропозицію. Усередині країни для мене всі політичні сили - незалежно від того, при владі вони чи в опозиції, - є партнерами в розвитку незалежної, європейської, демократичної країни", - запевнив він.

Як повідомлялося, 15 березня в інтерв'ю українським телеканалам П.Порошенко заявив, що наступні парламентські вибори в Україні мають відбутися в 2019 році. "Парламент має провести свої чергові парламентські вибори в 2019 році", - сказав президент.

За його словами, Україна має використати час без виборів на впровадження необхідних реформ у країні. "Оскільки відповідно до Конституції рішення про дострокові парламентські вибори і про розпуск парламенту приймає виключно президент України, я хочу заспокоїти цих опозиціонерів і зазначити, що ніяких дострокових парламентських виборів, в яких зацікавлена Росія, яка зацікавлена в дестабілізації ситуації, я їм не подарую", - наголосив глава держави.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Порошенко візьме участь у ток-шоу "Свобода слова", тема - створення помісної церкви

У Німеччині вперше в історії СДПН головою партії стала жінка

В "Опоблоці" вважають за необхідне спочатку здійснити перепис населення і лише потім - вибори президента

Порошенко згоден, що дострокові вибори ВР призведуть до дестабілізації в Україні

Експертиза має встановити, кому належать голоси на "плівках Онищенка" - І.Луценко

Порошенко відвідає Львівську область в п'ятницю з робочою поїздкою

Лідер фракції "БПП" про "записи Онищенка": Фейки ми не коментуємо

Підстав для дострокових виборів немає - Гройсман

Порошенко: Питання надання автокефалії українській церкві виходить за межі церковного, це питання геополітичне

ВР підтримала звернення Порошенка до Вселенського патріарха про створення автокефальної помісної православної церкви в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА