Інтерфакс-Україна
12:34 11.04.2017

Питання переформатування уряду коаліція поки що не обговорює - Гройсман

1 хв читати
Питання переформатування уряду коаліція поки що не обговорює - Гройсман

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявляє, що парламентська коаліція поки не обговорює питання переформатування нинішнього складу уряду.

"Поки що коаліція таке питання не порушувала й не обговорювала. Наш уряд продовжує працювати. Як ви бачите, в нас є багато завдань, які ми повинні виконати в цьому році", - сказав В.Гройсман на прес-конференції за підсумками року діяльності уряду у вівторок в Києві, відповідаючи на запитання агентства "Інтерфакс-Україна".

Він також додав, що уряд 14 лютого спрямував свій звіт в український парламент, і українські депутати його розглядають, зокрема в комітетах.

"І коли парламент визначитися з його розглядом, ми прийдемо і відзвітуємо. Ми абсолютно відкриті до повної співпраці з народними депутатами України", - сказав В.Гройсман.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кличко заявив про наростання тоталітарних тенденцій в Україні

Конференція URC2025 в Римі продемонструвала високий рівень підтримки України - Зеленський

Партія "ГОЛОС" заявляє про "політичну розправу" над Шабуніним

Рубіо про зустріч Трампа та Сі: "Я думаю, що шанси високі"

Трамп про черговий удар по Україні: Я знаю. Ви побачите, що відбуватиметься далі

Україна цінує діалог з Мінкультури Польщі для деполітизації питання вшанування пам’яті жертв Волинської трагедії - Точицький

МЗС України не відомо про "новий підхід" РФ до врегулювання війни в Україні, про який повідомив Рубіо після зустрічі з Лавровим

Раді пропонують змінити виборче законодавство з урахуванням сучасних викликів

Європартнери почали формування фонду зменшення ризиків для ВДЕ в Україні з першого внеску від ЄС в EUR180 млн – ЄБРР з URC-2025

ТЕКСТ: Заява лідерів Великої Британії, Франції та України за підсумками зустрічі коаліції охочих

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА