Інтерфакс-Україна
20:27 11.04.2017

Порошенко обговорив із главами МЗС Угорщини, Чехії та Словаччини збереження санкцій проти РФ та взаємодію в рамках НАТО

1 хв читати
Порошенко обговорив із главами МЗС Угорщини, Чехії та Словаччини збереження санкцій проти РФ та взаємодію в рамках НАТО

Президент України Петро Порошенко обговорив із главами міністерств закордонних справ Угорщини, Чехії та Словаччини важливість збереження санкцій Європейського Союзу проти Росії та розширення взаємодії у рамках НАТО.

Як повідомляє прес-служба президента України, П.Порошенко у вівторок у Києві провів зустріч із міністрами закордонних справ Словаччини Мирославом Лайчаком, Угорщини Петером Сійярто та Чехії Любомиром Заоралеком, під час якої сторони обговорили хід імплементації Мінських домовленостей та розвиток подій на Донбасі.

"Йшлося про важливість дотримання режиму санкцій ЄС проти Росії до повного виконання нею взятих на себе зобов’язань у рамках мінського процесу та відновлення територіальної цілісності України", - йдеться в повідомленні.

У контексті європейської проблематики керівники зовнішньополітичних відомств Словаччини, Чехії та Угорщини висловили підтримку євроінтеграційним прагненням України.

"Співрозмовники вітали схвалення Європейським парламентом резолюції щодо скасування візового режиму для українців", - зазначили в прес-службі.

Окрему увагу було приділено розширенню взаємодії у рамках НАТО та регіональної співпраці України з країнами "Вишеградської четвірки", головування в якій з 1 липня 2017 року перебирає на себе Угорщина.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МЗС Чехії викликає російського посла для пояснень

Петиція за присвоєння Парубію звання Героя України набрала 25 тисяч голосів

Порошенко обговорив з головою комітету Європарламенту підтримку українського ОПК та використання російських активів

Відносна більшість українців за демократію, але під час війни тяжіють до наявності сильного лідера, – соцопитування КМІС

Європарламент схвалив резолюцію щодо звітів Єврокомісії за 2023-24 роки про прогрес України в реформах – Порошенко

Депутат Європарламенту Ґалер закликав розчистити шлях України до членства в ЄС, а Україну припинити санкції проти опозиції

ЄС готує 19-й пакет санкцій проти РФ у тісній координації із США - Кошта

МЗС України на заяви Навроцького: обговорення майбутнього членства України в НАТО та ЄС не є передчасним

Навроцький: Україна у стані війни не може вступати до НАТО, питання членства у ЄС - передчасне

Європарламент вшанував памʼять Андрія Парубія

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА