12:35 13.04.2017

ВР скасувала середньомісячний дохід як умову для надання пільг сім'ям загиблих учасників війни

2 хв читати
ВР скасувала середньомісячний дохід як умову для надання пільг сім'ям загиблих учасників війни

Верховна Рада України скасувала середньомісячний дохід як умову для надання низки пільг сім'ям загиблих учасників війни, а також скасувала пільговий ремонт будинків і квартир для сімей загиблих учасників АТО.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", закон №5713 про внесення змін до ст. 15 закону про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту щодо надання членам сімей загиблих пільг без урахування середньомісячного сукупного доходу сім'ї за основу та в цілому підтримали 269 народних депутатів на пленарному засіданні парламенту в четвер.

Цим законом народні депутати виключили положення закону, згідно з яким низка пільг членам сімей загиблих військовослужбовців надається за умови, якщо розмір середньомісячного сукупного доходу сім'ї з розрахунку на одну людину за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який надає право на податкову соціальну пільгу порядку, визначену Кабінетом Міністрів України.

Йдеться про такі пільги для сімей ветеранів, як безоплатне одержання ліків, зубопротезування, 50-відсоткова знижка плати за користування житлом, 50-відсоткова знижка на комунальні послуги, знижка 50% на паливо для тих, які проживають у будинках без централізованого опалення, а також пільги на користування послугами зв'язку та на встановлення квартирних телефонів.

Водночас ухваленим законом визначено, що сім'ї загиблих учасників АТО не отримуватимуть пільги у вигляді позачергового безкоштовного капітального ремонту власних житлових будинків і першочергового поточного ремонту будинків і квартир.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Королева Єлизавета II схвалила законопроект про вихід Великої Британії з ЄС, ініціатива набула юридичної сили

"Батьківщина" внесла законопроект, що обмежує максимальну зарплату керівникам держпідприємств і держслужбовцям

Труба скептично оцінює результати канадської експертизи, що нібито підтвердила ідентичність його голосу на скандальних записах

Посли G7 в Україні відзначили ефективні зусилля Зеленського в подоланні наслідків катастрофи літака "МАУ"

Підтвердження канадськими експертами ідентичності голосу Труби на записах доводить політичний характер переслідувань Порошенка - адвокат

Криклій готовий стати персональною "інвестнянею" для інвесторів в інфраструктуру

Зеленський: Працюємо над звільненням утримуваних осіб і з окупованих територій, і всіх, хто перебуває в Росії, зокрема і кримських татар

Кабмін має намір за рік-два створити Єдиний реєстр українців - міністр Кабміну

Імовірність дострокового припинення каденції ВР - 40% - Арахамія

Зовнішню інвестрекламу України в умовах агресії Росії варто будувати на дешевизні та перспективності вкладень - Сенцов

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА