Інтерфакс-Україна
15:08 13.04.2017

Група нардепів обіцяє вдатися до акцій, якщо Рада не розгляне законопроект про вибори за відкритими списками

1 хв читати
Група нардепів обіцяє вдатися до акцій, якщо Рада не розгляне законопроект про вибори за відкритими списками

Група народних депутатів зажадали винести на розгляд Верховної Ради України низку законопроектів щодо політичної реформи, в іншому разі вони мають намір вдатися до "акцій прямої дії".

"Сьогодні фракції "Самопоміч", "Батьківщина", група ВО "Свобода", представники політичної партії "ДемАльянс", політичної партії "Демократичний контроль", групи "Рішучих громадян", громадянського руху "Хвиля", партії "Воля" роблять заяву", - сказав позафракційний народний депутат Віктор Чумак з трибуни парламенту у четвер.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", народні депутати із цих політичних сил зайняли місце навколо парламентської трибуни на підтримку промови В. Чумака.

Народний депутат нагадав, що напередодні попередніх парламентських виборів політичні партії обіцяли провести політичну реформу.

"Шановний Андрію Володимировичу (голова Верховної Ради України Андрій Парубій – ІФ), ми категорично просимо вас винести всі ці законопроекти на розгляд Верховної Ради не пізніше наступного пленарного тижня у травні місяці. В іншому разі всі ми залишаємо за собою право на акції прямої дії", - заявив В. Чумак.

Він пояснив, що йдеться про законопроекти про вибори народних депутатів за відкритими списками (№1068, 1068-1, 1068-2), про тимчасову слідчу комісію Верховної Ради з розслідування справи про усунення президента України з посади в порядку імпічменту (№2278), проект закону про тимчасові слідчі комісії, про внесення змін до Конституції щодо позбавлення недоторканності народних депутатів і суддів (№1776).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко стверджує, що автором "вугільної справи" проти нього був Портнов

Трамп заявляє, що не зв'язувався з Іраном для переговорів щодо врегулювання ситуації на Близькому Сході

Трамп заявив про відтермінування санкцій проти РФ, бо очікує від них угоди щодо припинення війни - ЗМІ

Трамп звинуватив Макрона у неправдивій заяві про його від’їзд із саміту G7

Угорщина наклала вето на план Єврокомісії щодо відмови від нафти і газу з Росії – Сійярто

Трамп прибув до Канади на саміт G7

Нейтралітет Австрії не забороняє допомагати Україні невійськовою допомогою – президент

Україна та Австрія підписали меморандум про взаєморозуміння та комюніке для подальшого поглиблення співпраці

Важливо, щоб у наближенні миру посередницьку роль пропонували країни, які можуть вплинути на Путіна – Зеленський

Зеленський: ми всі повинні працювати над тим, щоб союз між Америкою і Європою не розвалився

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА