Інтерфакс-Україна
12:28 14.04.2017

Мінський процес створює умови для роботи з безпеки та звільнення заручників - Горбулін

1 хв читати
Мінський процес створює умови для роботи з безпеки та звільнення заручників - Горбулін

Директор Національного інституту стратегічних досліджень Володимир Горбулін вважає, що українська сторона не повинна відмовлятися від участі в переговорному процесі, який відбувається в Мінську, щодо врегулювання конфлікту на Донбасі.

"Необхідно їздити, тому що це створює умови передусім для роботи за двома напрямами - безпеки, хоча ви знаєте, що бойовики не виконують домовленостей, яких було досягнуто... Друге - є можливість продовжити переговори щодо повернення заручників", - сказав він під час круглого столу "Торгівельна блокада Донбасу: втрати чи здобутки?" в Києві в п'ятницю, відповідаючи на запитання про доцільність поїздок до Мінська.

В.Горбулін також наголосив, що Мінськ є єдиним переговорним майданчиком, за допомогою якого Україна має можливість доносити до відома широкої громадськості інформацію про те, що відбувається в ОРДЛО.

Він також зазначив, що залучення до цього переговорного процесу Великої Британії та/або США значно посилило б позиції України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп втрачає терпіння через відсутність результатів від розмов із Путіним - Рубіо

Орбан наполягає, що Україна повинна залишатися "буферною" державою і пропонує стратегічну співпрацю з ЄС замість членства

Членом фракції "Голос" може стати політолог Давидюк замість Рущишина

Посол ЄС в Україні: поговорили з генпрокурором про необхідність незалежного функціонування НАБУ та САП

"Євросолідарність" вимагає від уряду призначити головою БЕБ переможця конкурсу Цивінського - Геращенко

Сенатори Шахін та Грем видали заяву із закликом до України продовжувати боротьбу з корупцією

УЗАГАЛЬНЕННЯ: Закон щодо НАБУ/САП набув чинності, західні політики заявляють про загрози для євроінтеграції; географія протестів шириться; Зеленський анонсує новий законопроєкт з нормами для незалежності антикорупційних інституцій

Качка обговорив з експертним середовищем ситуацію довкола НАБУ та САП і пошук оптимальних рішень для євроінтеграції України

Порошенко стверджує, що отримав від Держфінмоніторингу замість підстав для введення санкцій публікацію, яку розміщував у себе Портнов

Метою прийняття закону про НАБУ\САП є руйнування руху України в Європейський Союз, переконаний Порошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА