Інтерфакс-Україна
16:30 18.04.2017

Міський голова Чернівців просить ВР призначити позачергові вибори до міськради та мера

1 хв читати

Міський голова Чернівців Олексій Каспрук 18 квітня повідомив, що направив клопотання до Верховної Ради України з проханням розглянути питання про призначення у встановленому законом порядку позачергових виборів Чернівецької міської ради та мера.

Згідно з оприлюдненим на сайті Чернівецької міськради повідомленням, О.Каспрук 18 квітня звернувся до громадськості міста із заявою, в якій повідомив про своє звернення до парламенту, оскільки "вже рік у цій залі (міськради - ІФ) триває протистояння, ведеться підкилимна боротьба, спрямована на знищення засад місцевого самоврядування, доброго імені нашої громади, майбутнього Чернівців і чернівчан".

Міський голова зазначив, що вже понад рік у Чернівцях не можуть обрати секретаря міської ради та завершити формування виконавчого комітету, місяцями не ухвалюють рішень про розподіл бюджетних коштів, що призводить до їх неефективного використання.

"Останньою краплею стала відмова оперативно надати фінансову підтримку комунальним підприємствам для розрахунків за енергоносії, сплату податків і зарплат, що може спричинити серйозне обмеження водопостачання міста та руху громадського транспорту. У цій ситуації, коли особисті амбіції окремих депутатів, намагання будь-яким чином заблокувати роботу міського голови і виконавчих органів стають вище за інтереси громади та розвитку міста, вважаю єдино правильним виходом - перезавантаження всієї системи місцевого самоврядування в Чернівцях - оголошення позачергових виборів міської ради і міського голови", - заявив О.Каспрук.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру

Угода буде або погана, або дуже погана, або її не буде – глава "Слуги народу" в Раді Арахамія

Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

Ердоган застеріг РФ і Україну від атак у Чорному морі

Обмеження гарантій безпеки для України в часі ще не обговорювалося – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА