Інтерфакс-Україна
10:16 20.04.2017

ЦВК просить комітети ВР роз'яснити можливість проведення місцевих виборів на Донбасі, де вони не відбулися у 2015 році

1 хв читати
ЦВК просить комітети ВР роз'яснити можливість проведення місцевих виборів на Донбасі, де вони не відбулися у 2015 році

Центральна виборча комісія звернулася до комітетів Верховної Ради з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування та з питань правової політики і правосуддя з метою надання ними роз'яснень положень закону "Про місцеві вибори" щодо можливості призначення місцевих виборів на окремих територіях Донецької і Луганської областей.

Як повідомляє прес-служба ЦВК, також комісія звернулася до парламентарів у питанні здійснення заміщення депутатів місцевих рад на цих територіях у разі дострокового припинення їхніх повноважень до призначення Верховною Радою і проведення на цих територіях відповідних місцевих виборів.

"А в разі можливості призначення таких виборів - про невідкладне законодавче врегулювання проблемних питань, які можуть виникнути під час організації підготовки і проведення таких місцевих виборів і здійснення заміщення депутатів місцевих рад", - наголошується в повідомленні.

Рішення ухвалено з огляду на те, що до ЦВК надходять численні звернення про можливість призначення та проведення відповідними тервиборчкомами виборів депутатів місцевих рад та відповідних сільських, селищних, міських голів, а також заміщення депутатів місцевих рад на окремих територіях Донецької та Луганської областей, де 25 жовтня 2015 року чергові місцеві вибори не призначалися і не проводилися.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко привіз дрони на фронт для Тетяни Чорновол, яка може стати нардепом, та для інших бригад на півдні

Атаки РФ на американське підприємство в Україні та Польщу залишились без належної відповіді – Келлог

Порошенко обговорив з Сікорським власні розробки в сфері ОПК

Сікорський поки не бачить підстав для розриву дипвідносин з РФ

МЗС Чехії викликає російського посла для пояснень

Петиція за присвоєння Парубію звання Героя України набрала 25 тисяч голосів

Порошенко обговорив з головою комітету Європарламенту підтримку українського ОПК та використання російських активів

Відносна більшість українців за демократію, але під час війни тяжіють до наявності сильного лідера, – соцопитування КМІС

Європарламент схвалив резолюцію щодо звітів Єврокомісії за 2023-24 роки про прогрес України в реформах – Порошенко

Депутат Європарламенту Ґалер закликав розчистити шлях України до членства в ЄС, а Україну припинити санкції проти опозиції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА