Інтерфакс-Україна
15:06 14.05.2017

Глава Європолу повідомив про 200 тис. постраждалих від глобальної кібератаки

1 хв читати
Глава Європолу повідомив про 200 тис. постраждалих від глобальної кібератаки

Потужна кібератака по всьому світу з п'ятниці торкнулася понад 150 країн, повідомив у неділю глава Європолу Роб Вейнрайт.

"Ми ніколи не бачили нічого подібного", - заявив він в ефірі британського телеканалу ITV.

"За останніми підрахунками, йдеться про понад 200 тис. постраждалих у щонайменше 150 країнах. Чимало з цих жертв - компанії, зокрема великі корпорації", - додав він.

Раніше в чеській компанії Avast, що розробляє програмне забезпечення (ПЗ) у сфері інформаційної безпеки, повідомили, що міжнародна кібератака призвела до збоїв в 104 країнах. За їхніми даними, йшлося про 126 тис. випадків.

Раніше російська "Лабораторія Касперського" повідомляла, що зафіксувала близько 45 тис. атак програмою-шифрувальником WannaCry в 74 країнах у всьому світі.

У Європолі напередодні заявили, що серія кібератак за допомогою комп'ютерного вірусу WannaCry по всьому світу була проведена на "безпрецедентному рівні".

ОСТАННЄ

Рада ЄС тимчасово заборонила передачу іммобілізованих активів ЦБР

МЗС Туреччини: Наголошуємо на важливості припинення атак, спрямованих проти портової інфраструктури сторін

Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб

Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб

Україна готова буде провести вибори при рішенні питань безпеки, фінансування та реалізації виборчого права – Подоляк

Стратегія нацбезпеки США націлена на економпартнерство та процвітання для досягнення миру та майбутнього України – посол

Питання проведення виборів потребує серйозного обговорення за участі всіх гілок влади – перший віцеспікер Ради Корнієнко

Розмови про вибори можливі лише після припинення вогню, заявляють в партії "Удар"

Україна підготує відповіді щодо політичних та юридичних викликів виборів під час воєнного стану

Поспіх із виборами може поставити під сумнів їх легітимність - нардеп

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА