Інтерфакс-Україна
20:21 16.05.2017

Гройсман закликав Ізраїль спростити доступ української сільгосппродукції на ринок

2 хв читати
Гройсман закликав Ізраїль спростити доступ української сільгосппродукції на ринок

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман закликав Ізраїль спростити доступ української сільськогосподарської продукції на свій ринок.

Згідно з повідомленням прес-служби Кабінету Міністрів України, В.Гройсман в рамках офіційного візиту до Ізраїлю провів зустріч з міністром сільського господарства Ізраїлю Урі Аріель.

"Володимир Гройсман закликав Ізраїль додатково розглянути можливість лібералізації доступу на ізраїльський ринок української сільськогосподарської продукції в рамках обговорення Угоди про зону вільної торгівлі, підписання якого планується до кінця поточного року", - зазначено в повідомленні з посиланням на слова прем'єра.

У повідомленні наголошується, що агросектор - важлива складова товарообігу України і Ізраїлю, і тому зменшення торгових бар'єрів і збільшення квот для української агропродукції є актуальним і необхідним і особливу увагу треба приділити відновленню експорту українських яєць на ринок Ізраїлю.

При цьому В.Гройсман додав, що Україна очікує збільшення ізраїльських інвестицій і залучення нових технологій в своє агровиробництво.

"Україна - аграрна країна, що має значний потенціал, Ізраїль має інформаційні рішення по продуктивності сільськогосподарської продукції - це як раз ті можливості, які ми можемо використовувати для того, щоб бути корисними один одному", - зазначив прем'єр.

У.Аріель запевнив, що Ізраїль зацікавлений в зміцненні зв'язків з Україною у сфері сільського господарства, зокрема сфері постачання м'ясної продукції і яєць, а також створення підприємств масштабного виробництва молочної продукції на території України.

Він також запросив міністра аграрної політики і продовольства України разом з делегацією ділових кіл відвідати з візитом Ізраїль найближчим часом.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Київська влада роз’яснила підпорядкування структур КМДА та КМВА

Україна висилає двох угорських дипломатів у відповідь на дії Угорщини

РФ веде потужну інформаційну війну проти всієї Європи - депутат Європарламенту Брейза

Заява Росії та Китаю про "усунення корінних причин війни" свідчить про готовність КНР легітимізувати військову агресію під виглядом "безпекових інтересів" - Фріз

Франція планує обслуговувати передані ЗСУ гармати Caesar за рахунок доходів від заморожених активів РФ – Барро

Зеленський: останнім часом у нас дуже активна і продуктивна комунікація з США щодо припинення вогню

Арсеній Яценюк: росіяни повинні нести відповідальність за все, що робить Путін

Канцлер Німеччини Мерц: Україна може стати членом ЄС до членства в НАТО

Канцлер ФРН Мерц заявив, що США не вдасться проводити торговельні переговори з державами ЄС окремо

Китай допомагає РФ вчиняти злочин агресії проти України - Мережко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА