Інтерфакс-Україна
20:09 18.05.2017

Литва ніколи не визнає анексії Криму Росією, засуджує дії Москви на Донбасі

1 хв читати
Литва ніколи не визнає анексії Криму Росією, засуджує дії Москви на Донбасі

Спікер сейму Литовської Республіки Вікторас Пранцкетіс під час зустрічі з Міністром оборони України Степаном Полтораком запевнив у подальшій підтримці литовської сторони європейського вибору українського народу та засудженні дій Російської Федерації на сході України.

"Ми будемо й надалі підтримувати український народ в європейському виборі та забезпеченні демократичних процесів, які відбуваються нині у вашому суспільстві. Литва ніколи не визнає анексії Криму Росією, а також засуджує дії РФ на сході України", - наводить слова В.Пранцкетіса прес-служба Міноборони України в четвер увечері.

Міністр оборони України під час зустрічі розповів про останні події, які відбуваються на сході країни, і представив докази присутності російських військ на Донбасі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Російський план неприйнятний у будь-якій формі – заява "Євросолідарності"

Закордонні бізнесмени, політики та експерти частіше критикують 28-пунктний план, але згадують слабкість Європи

Ексміністр Кулеба: В угоді США й РФ немає нових ідей, Україна має обрати між переговорами та продовженням боротьби

Голови МЗС 7 країн у річницю нюрнберзького процесу заявили про вразливість міжнародного права через війну в Україні

Треба припинити політичні ігрища, парламент воюючої країни має працювати об'єднано – Зеленський

Верховний Суд розглядає позов Порошенка щодо санкцій РНБО

Вже цієї зими в Києві запрацюють 7 міні-ТЕЦ - Кличко

Нардеп Жупанин на зустрічі фракції з президентом запропонував підтримати голову енергокомітету Геруса на посаду глави Міненерго

Апарат Верховної Ради передав "Євросолідарності" підписні листи за відставку уряду того ж дня, як отримав запит

Качка: 2028 рік – реалістичний горизонт завершення переговорів про вступ з ЄС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА