Інтерфакс-Україна
10:51 26.05.2017

Порошенко відвідає з візитом Грузію

1 хв читати
Порошенко відвідає з візитом Грузію

Президент України Петро Порошенко привітав свого грузинського колегу Георгія Маргвелашвілі з Днем незалежності Грузії і висловив упевненість, що його майбутній візит сприятиме інтенсифікації багатогранної взаємодії між обома державами.

"Прийміть щирі вітання з нагоди Дня незалежності Грузії. Значні успіхи, досягнуті в реформуванні країни, послідовна діяльність у рамках європейської і євроатлантичної інтеграції, а також сталий розвиток дружніх відносин із державами світу сприяють зростанню авторитету Грузії на міжнародній арені", - йдеться в листі П. Порошенка на ім'я Р. Маргвелашвілі, оприлюдненому в п'ятницю вранці на сайті глави Української держави.

Президент України зазначив, що українці вдячні за непохитну підтримку суверенітету і територіальної цілісності країни і внесок у боротьбу українського народу проти російської навали. "У свою чергу, Україна постійно виступає на боці Грузії у відстоюванні незалежності та невизнанні її окупованих територій", - наголосив він.

Глава Української держави констатував, що обидві країни об'єднують дружні і стратегічно важливі партнерські відносини, що склалися за роки незалежності.

"Впевнений, що наша зустріч у рамках мого запланованого візиту до Грузії надасть суттєвий імпульс подальшому зміцненню діалогу на всіх рівнях та інтенсифікації багатогранної взаємодії між обома державами", - заявив П. Порошенко.

Він також побажав грузинському колезі міцного здоров'я та нових успіхів у відповідальній державній діяльності, а грузинському народові - миру, злагоди і процвітання.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Орбан наполягає, що Україна повинна залишатися "буферною" державою і пропонує стратегічну співпрацю з ЄС замість членства

Членом фракції "Голос" може стати політолог Давидюк замість Рущишина

Посол ЄС в Україні: поговорили з генпрокурором про необхідність незалежного функціонування НАБУ та САП

"Євросолідарність" вимагає від уряду призначити головою БЕБ переможця конкурсу Цивінського - Геращенко

Сенатори Шахін та Грем видали заяву із закликом до України продовжувати боротьбу з корупцією

УЗАГАЛЬНЕННЯ: Закон щодо НАБУ/САП набув чинності, західні політики заявляють про загрози для євроінтеграції; географія протестів шириться; Зеленський анонсує новий законопроєкт з нормами для незалежності антикорупційних інституцій

Качка обговорив з експертним середовищем ситуацію довкола НАБУ та САП і пошук оптимальних рішень для євроінтеграції України

Єрмак і Ердоган обговорили необхідність зустрічі на рівні лідерів України, США та РФ

Політики та громадські діячі заявляють про загрози для євроінтеграції, який несе законопроєкт щодо НАБУ і САП

Без санкційного тиску на РФ не буде прориву переговорних позицій від Росії – Подоляк

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА