Інтерфакс-Україна
12:18 31.05.2017

Україна готова до проведення переговорів у "нормандському форматі" на найвищому рівні

1 хв читати
Україна готова до проведення переговорів у "нормандському форматі" на найвищому рівні

Українська сторона на переговорах "Нормандської четвірки" (Франція, Німеччина, Україна, РФ) на рівні заступників міністрів закордонних справ підтвердила готовність до проведення таких переговорів на рівні лідерів держав, а також поінформувала про ескалацію на Донбасі та порушила питання про звільнення заручників.

"Українська сторона підтвердила готовність, як і наші партнери, до проведення зустрічі на найвищому рівні, проте Росія не проявляє ніякої готовності", - повідомила речник Міністерства закордонних справ України Мар'яна Беца в коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" в середу.

Вона також зазначила, що було заслухано звіти про діяльність підгруп тристоронньої контактної групи. "З нашого боку також було порушено питання ескалації на Донбасі, введення чергового "режиму тиші", а також обміну заручників за принципом "всіх на всіх", - розповіла речник МЗС.

За її словами, питання дорожньої карти імплементації Мінських угод не обговорювалося.

М.Беца також зазначила, що російська сторона досі не виконала жодного пункту Мінських угод.

Як повідомлялося, напередодні у Берліні відбулася зустріч "Нормандської четвірки" на рівні заступників міністрів закордонних справ. Україну на цій зустрічі представляв перший заступник міністра закордонних справ Вадим Пристайко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄС буде продовжувати надавати Україні довгострокову фінпідтримку – висновки Європейської ради

Білий дім не має наміру найближчим часом ухвалювати рішення про наступного главу ФРС - ЗМІ

Європейска рада не змогла ухвалити 18-ий пакет санкцій для РФ, робота буде продовжена – висновки саміту

Саміт ЄС закликав до припинення вогню в Газі та звільнення всіх заручників

Фіцо: Словаччина буде просити Європейську раду відкласти голосування щодо санкцій проти Росії

ЄС відкриє перший кластер про переговори з Молдовою про вступ 4 липня

Заступниця голови фракції "Голос" про саміт НАТО: Все пройшло не так погано, як могло б

Політика не повинна переважати і спричиняти хаос в управлінні містом - Кличко на нараді у КМДА

В Орбана оголосили результати т.зв. референдуму щодо України в ЄС

Орбан: Угорщина заперечує членство України в ЄС через війну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА