Інтерфакс-Україна
15:14 01.06.2017

Юридичні механізми для запровадження візового режиму з РФ готові

1 хв читати
Юридичні механізми для запровадження візового режиму з РФ готові

Міністр юстиції України Павло Петренко заявляє, що юридичні механізми для запровадження візового режиму з РФ готові і відомство допоможе колегам із Міністерства закордонних справ опрацювати рішення в юридичному ключі.

"Юридичний механізм готовий абсолютно. Це технічний процес. Якщо буде політичне рішення, Україна готова", - сказав П.Петренко, відповідаючи на запитання, чи готова Україна в юридичному ключі до запровадження візового режиму з РФ у разі ухвалення відповідного політичного рішення.

За словами міністра, команда Мін’юсту готова допомогти колегам із МЗС "швидко напрацювати рішення у виконання політичних рішень та запустити цей процес".

"Я думаю, що це питання актуальне й воно, як сказав секретар РНБО, навіть уже перезріло", - підсумував П.Петренко

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Захід має вимагати від Росії припинення вогню - Порошенко на безпековій конференції у Кембриджі

Рада викликала на засідання голову Фінмоніторингу Проніна

Порошенко закликав заборонити Telegram після вбивства Парубія

Президент Фінляндії анонсував зустріч формату NB8 у середу разом із Зеленським

Військовий Єгор Фірсов закликав голову Деснянської РДА Бахматова спрямувати енергію на службу в ЗСУ

В Києві з Парубієм прощатимуться в понеділок ввечері на Майдані, повідомив Порошенко

Зеленський та Залужний, а також їх партії отримали б найвищу підтримку українців в разі виборів – соцопитування "Рейтинга"

Порошенко на місці вбивства Парубія у Львові: зробимо все можливе для того, щоб знайти виконавців

Мерц: Путін хоче відновити СРСР, дестабілізує демократії й намагається впливати на громадську думку

Кияни найкраще оцінюють діяльність "Євросолідарності" і "Голосу" в Раді – КМІС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА