Інтерфакс-Україна
16:10 01.06.2017

ЄС стурбований політизацією призначення аудиторів НАБУ

1 хв читати
ЄС стурбований політизацією призначення аудиторів НАБУ

Комісар Європейського Союзу з питань європолітики сусідства і розширення Йоганнес Ган заявляє, що в Брюсселі стурбовані політизацією питання щодо призначення членів комісії зовнішнього контролю для проведення незалежної оцінки (аудиту) ефективності діяльності Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) і запровадженням електронного декларування для членів громадських організацій і членів наглядових рад із числа нерезидентів.

"Нещодавні зміни до закону про е-декларування, які поширюють його вимоги на членів неурядових громадських організацій і членів наглядових рад із числа нерезидентів, є свого роду помилкою. Радий чути, що президент хоче виправити це", - сказав він під час запуску проекту "Антикорупційна ініціатива ЄС" у Києві в четвер.

Й.Ган зазначив, що також необхідно найближчим часом призначити двох інших аудиторів НАБУ, дотримуючись при цьому чинних законів.

"НАБУ є однією з успішних історій в українській боротьбі з корупцією, але ми стурбовані, що його незалежність та ефективність дій дуже часто ставлять під сумнів. Нині ми стурбовані, що призначення трьох аудиторів НАБУ стає політизованим", - сказав єврокомісар.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко обговорив з головою МЗС Польщі євроінтеграцію України та мирний процес

Глави МЗС Польщі та США обговорили стан переговорів щодо миру в Україні

Глава МЗС Великої Британії: працюємо із США, Україною та європейськими союзниками для забезпечення справедливого і міцного миру

Визнання США Криму російським та відмова Україні в можливості вступу до НАТО приведуть до нової війни – нардеп Соболєв

Порошенка утримували на кордоні попри рішення суду, через що він пропустив перший день Міжпарламентської ради Україна–НАТО - адвокат

Єврокомісія щодо можливої відмови України від територій: Крим – це Україна

Україна готова обговорювати мирну угоду з Росією, але тільки після реального припинення вогню – ЗМІ

"Євросолідарність" вважає суд над заступником Кличка Прокопівим спробою залякати опозицію

Рубіо анонсував масштабну реорганізацію Держдепу США

Климпуш-Цинцадзе про умови для припинення вогню: якщо це правда, то США не налаштовані на пошук досягнення тривалого миру

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА