Інтерфакс-Україна
16:32 01.06.2017

Для боротьби з корупцією важлива реформа всього правосуддя - Климпуш-Цинцадзе

1 хв читати
Для боротьби з корупцією важлива реформа всього правосуддя - Климпуш-Цинцадзе

Створення антикорупційного суду потрібне, але якісна боротьба з корупцією залежить від реформи системи правосуддя загалом, зазначає віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе.

"Підтримуючи та розуміючи необхідність створення антикорупційного суду, я все-таки ставлю завдання ширше і наполягала б на тому, що та реформа, яка розпочалася із системи судоустрою України, принципово важлива для якісної боротьби з корупцією, не виключно антикорупційний суд", - сказала І.Климпуш-Цинцадзе на презентації антикорупційної програми в Києві в четвер.

Віце-прем'єр наголосила на важливості того, щоб усі суди в Україні працювали якісно.

І.Климпуш-Цинцадзе також додала, що завершення конкурсного відбору суддів Верховного Суду України дасть імпульс для якісної зміни всієї системи судоустрою.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сіярто розцінив заяву Зеленського щодо дружби з Угорщиною як погрозу

Венс: росіяни вже визнали, що не зможуть встановити "маріонетковий режим" в Україні

Адвокати Порошенка вказують на паралелі фабули експертизи ДБР щодо їх підзахисного з російською пропагандою

Удар по американському заводу в Україні свідчить, що Путін не хоче припинення війни - Порошенко

Моббс про територіальні вимоги РФ: Міжнародне право не може бути скасоване агресією

Кличко закликав Бундестаг посилити допомогу Україні

Зеленський: Я був би задоволений, якби вибори вже були

Рубіо, Віткофф і Венс увійдуть у коодинаційну групу зі сторони США щодо підготовки зустрічі з РФ – Зеленський

Регламентний комітет рекомендував Раді відсторонити Безуглу від участі у пленарному засіданні

Науседа: Литва готова залучити миротворчі війська та спорядження в межах мандату Сейму

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА